CAS Class Notes

Ronald A. Marks BS ’78
Ronald A. Marks BS ’78
Alex Bache
Alex Bache
Blake Androff BA ’04
Blake Androff BA ’04
Seraphie Allen BA ’15
Seraphie Allen BA ’15
Barbara Irene Godel CAS ’51
Barbara Irene Godel CAS ’51
William Aime BA ’15
William Aime BA ’15
Lauren Brown BA ’10, MA ’18
Lauren Brown BA ’10, MA ’18
Rebecca Ann Yant BA ’19
Rebecca Ann Yant BA ’19
Rebecca Cloud BA ’10
Rebecca Cloud BA ’10
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
Jack Abdie BS ’60
Jack Abdie BS ’60
Susanne Brown Kahler BA ’82
Susanne Brown Kahler BA ’82
Fred L. Brown Jr. BS ’64
Fred L. Brown Jr. BS ’64
Gerald H. Perry CAS ’40
Gerald H. Perry CAS ’40
Allan T. Brown BA ’78
Allan T. Brown BA ’78
Ken Brown BS ’80
Ken Brown BS ’80
Robert A. Brown BS ’51
Robert A. Brown BS ’51
Diane M. Brown CAS ’71
Diane M. Brown CAS ’71
James Paul Brown BS ’64, MAT ’77
James Paul Brown BS ’64, MAT ’77
Barra Brown BA ’12
Barra Brown BA ’12
Joan Sandra Knight-Brown BA ’96
Joan Sandra Knight-Brown BA ’96
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
Betty Brown Ashford BS ’48
Betty Brown Ashford BS ’48
Douglas W. Lee
Douglas W. Lee
Mel Knight
Mel Knight
Jerry Harris
Jerry Harris
Helen Gordner Ford
Helen Gordner Ford
Helen Ford
Helen Ford
Cliff A. Johannsen
Cliff A. Johannsen
Susan L. Hillesland
Susan L. Hillesland
Dorothy Burow
Dorothy Burow
William Winner
William Winner
Kathryn Anne Wilding
Kathryn Anne Wilding
Thu Minh Truong
Thu Minh Truong
Inga Spencer
Inga Spencer
Tahmina Shalizi
Tahmina Shalizi
Jason Rodgers
Jason Rodgers
Robert L Phillips
Robert L Phillips
Amanda Phillips
Amanda Phillips
Victoria Meier
Victoria Meier
Randall O. Manley
Randall O. Manley
Catherine Kirkland
Catherine Kirkland
J. Elyse Gilbert
J. Elyse Gilbert
Peter Dodson
Peter Dodson
Peter Dalrymple
Peter Dalrymple
Douglas W. Lee
Douglas W. Lee
Robert Mercer
Robert Mercer
George Vernon Carney
George Vernon Carney
Anita H Grinich
Anita H Grinich
Lisa Lenherr
Lisa Lenherr
Deborah Bail
Deborah Bail
Charles Joseph Wiseman
Charles Joseph Wiseman
Martin Faveluke
Martin Faveluke
William Jean Welch, jr
William Jean Welch, jr
Karl Anuta
Karl Anuta
Marcia Buckley
Marcia Buckley
Brenna Bell
Brenna Bell
Mary Bodine-Watts
Mary Bodine-Watts
Thomas James Sherwin
Thomas James Sherwin
Steven M. Carpenter
Steven M. Carpenter
Franklin Geiger
Franklin Geiger
John Daniel Gardner
John Daniel Gardner
Martin Faveluke
Martin Faveluke
Allison Martin Rhodes
Allison Martin Rhodes
Kathryn Smith Root BS ’80, JD ’84
Kathryn Smith Root BS ’80, JD ’84
James Richardson
James Richardson
April Nelson
April Nelson
Diana Marie Wiener Rosengard
Diana Marie Wiener Rosengard
Daniel Bohlmann
Daniel Bohlmann
Natalia Robalino (formerly Yegorova)
Natalia Robalino (formerly Yegorova)
Patricia Barnard Stipe
Patricia Barnard Stipe
Ilka Cassandra Bailey
Ilka Cassandra Bailey
Thomas Sherwin
Thomas Sherwin
Adrienne Eve Benson
Adrienne Eve Benson
Kathryn L. Davidson
Kathryn L. Davidson
William B. Coggins
William B. Coggins
Kathleen Marie Lowndes
Kathleen Marie Lowndes
Claire Smallwood
Claire Smallwood
David Radmore
David Radmore
Michael Metroke
Michael Metroke
Jeffrey Woodcox
Jeffrey Woodcox
Susan Wilson
Susan Wilson
Merlin White
Merlin White
Shelbi Wescott
Shelbi Wescott
Julianna Nelson Vermeys
Julianna Nelson Vermeys
Margaret Trachsel
Margaret Trachsel
Harold B. Tate
Harold B. Tate
Donald R. Sempert
Donald R. Sempert
Dorothy Marian Ruff BS ’60, MAT ’83
Dorothy Marian Ruff BS ’60, MAT ’83
Lynn F. Roumagoux
Lynn F. Roumagoux
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
Douglas Alan Roberts
Douglas Alan Roberts
Meredith Price
Meredith Price
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13
Neva C. Neff
Neva C. Neff
Caitlin Nash
Caitlin Nash
Gordon W. Makinster
Gordon W. Makinster
Jane Levy
Jane Levy
Kay Kole Leary
Kay Kole Leary