Winifred Hallmark ’39
Winifred Hallmark ’39
 
Gerald H. Perry ’40
Gerald H. Perry ’40
 
Joseph W. Storer ’40
Joseph W. Storer ’40
 
Elaine Rohse ’42
Elaine Rohse ’42
 
Edith Foleen Zimmerman BA ’42
Edith Foleen Zimmerman BA ’42
 
Barbara Koch CAS ʼ44
Barbara Koch CAS ʼ44
 
Patricia Graham Burfield ’45
Patricia Graham Burfield ’45
 
William D. Harrison ’46
William D. Harrison ’46
 
Annie C. Brooks BS ’47
Annie C. Brooks BS ’47
 
Ann Coleman BS ’47
Ann Coleman BS ’47
 
Ivan V. Gillam BS ’47
Ivan V. Gillam BS ’47
 
Lore Labby ’47
Lore Labby ’47
 
Stanley Ludlow BS ’47
Stanley Ludlow BS ’47
 
Dorothy Kirkwood Mooney BA ’47
Dorothy Kirkwood Mooney BA ’47
 
Robert R. Warner BS ’47
Robert R. Warner BS ’47
 
Betty Brown Ashford BS ’48
Betty Brown Ashford BS ’48
 
Cloyd De Lay CAS ’48
Cloyd De Lay CAS ’48
 
Carolyn Fairfield BA ’48
Carolyn Fairfield BA ’48
 
John C. Little BS ’48
John C. Little BS ’48
 
Jean McDougal BA ’48
Jean McDougal BA ’48
 
John Reitz BS ’48, BM ’49
John Reitz BS ’48, BM ’49
 
Charles A. Tomassene CAS ’48
Charles A. Tomassene CAS ’48
 
Ernest C. Weaver BS ’48
Ernest C. Weaver BS ’48
 
Theodore F. DeBauw BS ’49
Theodore F. DeBauw BS ’49
 
Harry C. Geil BS ’49
Harry C. Geil BS ’49
 
Willard D. Gish BS ’49
Willard D. Gish BS ’49
 
Jack H. Hutchinson BA ’49
Jack H. Hutchinson BA ’49
 
Loretta Kalmbach Lorenz BA ʼ49
Loretta Kalmbach Lorenz BA ʼ49
 
Florence S. Morford BA ’49
Florence S. Morford BA ’49
 
Alfred Schumann BS ’49
Alfred Schumann BS ’49
 
Ralph E. Smith BS ’49
Ralph E. Smith BS ’49
 
Bernice Stewart BS ’49
Bernice Stewart BS ’49
 
Warren C. Craig ’50
Warren C. Craig ’50
 
Margrett L. Devin BA ’50
Margrett L. Devin BA ’50
 
Marjorie J. Doty BA ’50
Marjorie J. Doty BA ’50
 
Eva Driscoll BA ’50
Eva Driscoll BA ’50
 
Robert C. Duncan
Robert C. Duncan
 
Raymond G. Jensen BS ’50
Raymond G. Jensen BS ’50
 
Melvin E. Kosher BS ʼ50
Melvin E. Kosher BS ʼ50
 
Robert E. McEnany BS ’50
Robert E. McEnany BS ’50
 
Marie S. McMillan BA ’50
Marie S. McMillan BA ’50
 
Barbara Porter BA ’50
Barbara Porter BA ’50
 
Lucille Rieben BA ’50
Lucille Rieben BA ’50
 
Patricia Barnard Stipe BA ’50
Patricia Barnard Stipe BA ’50
 
George B. Thompson BA ’50
George B. Thompson BA ’50
 
Theodore Alexander BS ’51
Theodore Alexander BS ’51
 
Persis Blachly BA ’51
Persis Blachly BA ’51
 
Susan Blair BS ’51
Susan Blair BS ’51
 
Robert A. Brown
Robert A. Brown
 
Marjorie Carlsen Chandler BS ’51
Marjorie Carlsen Chandler BS ’51
 
Bettina Chew BS ’51
Bettina Chew BS ’51
 
Robert A. Flomer BS ’51
Robert A. Flomer BS ’51
 
Helen Ford BA ’51, MM ’77
Helen Ford BA ’51, MM ’77
 
Barbara I. Godel ’51
Barbara I. Godel ’51
 
Helen Gordner Ford BA ’51, MM ’77
Helen Gordner Ford BA ’51, MM ’77
 
Robert Graves BA ’51
Robert Graves BA ’51
 
James R. Haskett BS ’51
James R. Haskett BS ’51
 
Dora Haslett BA ’51
Dora Haslett BA ’51
 
Dorothy Iwasaki BS ’51
Dorothy Iwasaki BS ’51
 
Arlie King BA ’51
Arlie King BA ’51
 
Cliff L. Low BS ʼ51
Cliff L. Low BS ʼ51
 
Mary Anderson Munro BA ’51
Mary Anderson Munro BA ’51
 
Ray O’Dell BS ’51
Ray O’Dell BS ’51
 
William Parry BA ’51
William Parry BA ’51
 
Norman W. Schwinge BS ’51
Norman W. Schwinge BS ’51
 
Joan Schwinge BA ’51
Joan Schwinge BA ’51
 
Donald R. Sempert BS ’51
Donald R. Sempert BS ’51
 
Mary L. Somerville BA ’51
Mary L. Somerville BA ’51
 
Elaine Stamm CAS ’51
Elaine Stamm CAS ’51
 
Robert A. Thomas BS ’51
Robert A. Thomas BS ’51
 
Vasiliki Vlahakis BA ’51
Vasiliki Vlahakis BA ’51
 
Emery L. Whitaker BS ’51
Emery L. Whitaker BS ’51
 
Merlin White BS ’51, MAT ’58
Merlin White BS ’51, MAT ’58
 
Herbert F. Williams BS ’51
Herbert F. Williams BS ’51
 
Hazen R.C. Barnard BS ’52
Hazen R.C. Barnard BS ’52
 
Carol J. Bigham Russell BA ’52
Carol J. Bigham Russell BA ’52
 
Joan Coudright BS ’52
Joan Coudright BS ’52
 
Francis A. Cox BS ’52
Francis A. Cox BS ’52
 
Alma Jean Duncan
Alma Jean Duncan
 
Walter J. Eck
Walter J. Eck
 
Patrick Hibbard BS ’52
Patrick Hibbard BS ’52
 
Geraldine Sprott Hodge BA ’52
Geraldine Sprott Hodge BA ’52
 
Terry Irving BS ’52
Terry Irving BS ’52
 
Thomas M. Manfull BS ’52
Thomas M. Manfull BS ’52
 
Paul R. Nordstrom BS ’52
Paul R. Nordstrom BS ’52
 
Barbara Reeves ’52
Barbara Reeves ’52
 
Dolores B. Banz Scott BS ’52
Dolores B. Banz Scott BS ’52
 
Jo Ann Siders BS ’52
Jo Ann Siders BS ’52
 
Robert L. Stein BS ’52
Robert L. Stein BS ’52
 
David L. Thayer BS ʼ52
David L. Thayer BS ʼ52
 
Carol Whitman BA ’52
Carol Whitman BA ’52
 
Charles T. Allen Jr. BS ’53
Charles T. Allen Jr. BS ’53
 
James B. Barlow BS ’53
James B. Barlow BS ’53
 
Robert F. Beaderstadt
Robert F. Beaderstadt
 
Shirley Botti BA ’53
Shirley Botti BA ’53
 
Colleen Creswell Croll BS ’53
Colleen Creswell Croll BS ’53
 
Mary Hooper Drabkin BA ʼ53
Mary Hooper Drabkin BA ʼ53
 
Shirley Englund BM ’53
Shirley Englund BM ’53
 
John G. Feuz BS ’53
John G. Feuz BS ’53
 
Clara Hardt BS ʼ53
Clara Hardt BS ʼ53
 
Clarence L. Kaufman BS ’53
Clarence L. Kaufman BS ’53
 
Anna Kaufmann BS ’53
Anna Kaufmann BS ’53
 
Ülo Kiigemägi BA ’53
Ülo Kiigemägi BA ’53
 
Elizabeth Martell BS ʼ53
Elizabeth Martell BS ʼ53
 
Robert McLelland Mercer BA ’53, JD ’57
Robert McLelland Mercer BA ’53, JD ’57
 
Fred L. Olson BS ’53
Fred L. Olson BS ’53
 
Stanley J. Prager BS ’53
Stanley J. Prager BS ’53
 
Keith B. Rislove ’53
Keith B. Rislove ’53
 
James L. Shinn ’53
James L. Shinn ’53
 
Clark N. Stephens BS ’53
Clark N. Stephens BS ’53
 
Nancy Pond Suehs BS ’53
Nancy Pond Suehs BS ’53
 
Nancy Tracy BS ’53
Nancy Tracy BS ’53
 
Richard Updegraff BS ’53
Richard Updegraff BS ’53
 
Carolyn J. Vesterstein BS ’53
Carolyn J. Vesterstein BS ’53
 
John A. Byerly BS ’54
John A. Byerly BS ’54
 
Haig O. Cartozian Jr. BS ’54
Haig O. Cartozian Jr. BS ’54
 
Ann Christian BA ’54
Ann Christian BA ’54
 
Marvin L. Evans BS ʼ54
Marvin L. Evans BS ʼ54
 
Elizabeth Hollingsworth BS ’54
Elizabeth Hollingsworth BS ’54
 
Orval K. Jacques BS ’54
Orval K. Jacques BS ’54
 
Shirley A. Jewel BS ’54
Shirley A. Jewel BS ’54
 
Joyce Kehoe
Joyce Kehoe
 
Ronald O. Keil BS ’54
Ronald O. Keil BS ’54
 
Dyrk W. Lansdon BS ’54
Dyrk W. Lansdon BS ’54
 
William Lewis BS ’54
William Lewis BS ’54
 
Bruce Longballa BS ’54
Bruce Longballa BS ’54
 
Bonny McKnight ’54
Bonny McKnight ’54
 
Bettie P. Mitchell BS ’54
Bettie P. Mitchell BS ’54
 
JoAnn O’Hara BS ’54
JoAnn O’Hara BS ’54
 
Jean Marie Peterson BS ’54
Jean Marie Peterson BS ’54
 
David Radmore BS ’54
David Radmore BS ’54
 
Francis Reed BA ’54
Francis Reed BA ’54
 
Marilee Scheer ’54
Marilee Scheer ’54
 
Norman L. Stauffer BS ’54
Norman L. Stauffer BS ’54
 
Donald E. Stevenson BS ’54
Donald E. Stevenson BS ’54
 
Helen Doig West ’54
Helen Doig West ’54
 
Lyle O. Wilson BA ’54
Lyle O. Wilson BA ’54
 
Charles Bartholomaus BA ’55
Charles Bartholomaus BA ’55
 
Dorothy Burow
Dorothy Burow
 
Charles R. Chaffin BA ’55
Charles R. Chaffin BA ’55
 
Curtis R. Copenhagen BS ’55
Curtis R. Copenhagen BS ’55
 
Catherine Eagle BS ʼ55
Catherine Eagle BS ʼ55
 
Jerry Harris BA ’55, MME ’57
Jerry Harris BA ’55, MME ’57
 
David Lanier BA ’55
David Lanier BA ’55
 
Donald M. Lunday BA ’55
Donald M. Lunday BA ’55
 
Ann McCoy BS ’55
Ann McCoy BS ’55
 
James A. Misko BS ʼ55
James A. Misko BS ʼ55
 
Albert A. Nickels BS ’55
Albert A. Nickels BS ’55
 
Kenneth N. Owens BA ’55
Kenneth N. Owens BA ’55
 
Ruth Gregerson Tyler BS ’55
Ruth Gregerson Tyler BS ’55
 
Hal L. Adrian BS ’56
Hal L. Adrian BS ’56
 
Donald W. Brudvig BS ’56
Donald W. Brudvig BS ’56
 
George Vernon Carney BS ’56, JD ’63
George Vernon Carney BS ’56, JD ’63
 
Virginia S. Heisler ’56
Virginia S. Heisler ’56
 
Dorothy J. Jacobsen Stumm ’56
Dorothy J. Jacobsen Stumm ’56
 
Graeme Leggatt BS ’56
Graeme Leggatt BS ’56
 
Ron Loew BS ’56
Ron Loew BS ’56
 
Gordon W. Makinster BS ’56, MAT ’61
Gordon W. Makinster BS ’56, MAT ’61
 
Robert A. McFarlane BS ’56
Robert A. McFarlane BS ’56
 
Joanne Forstrom Nash BM ’56
Joanne Forstrom Nash BM ’56
 
Dean B. Orton BS ’56
Dean B. Orton BS ’56
 
Joan McGill Pubols ’56
Joan McGill Pubols ’56
 
Harriet Carter Quinn BM ʼ56
Harriet Carter Quinn BM ʼ56
 
Robert E. Taylor BS ’56
Robert E. Taylor BS ’56
 
Dr. Betty Thompson BS ’56
Dr. Betty Thompson BS ’56
 
John Venables BS ’56
John Venables BS ’56
 
Richard D. Weakley BS ’56
Richard D. Weakley BS ’56
 
Nancy Allan BS ’57
Nancy Allan BS ’57
 
Lloyd Babler BS ’57
Lloyd Babler BS ’57
 
Beverly Piland Creamer BS ’57
Beverly Piland Creamer BS ’57
 
Dick Fiske BS ’57
Dick Fiske BS ’57
 
Robert L. Franz BS ʼ57
Robert L. Franz BS ʼ57
 
Keith Harcourt BA ’67
Keith Harcourt BA ’67
 
Helen Hendry Huff BA ’57
Helen Hendry Huff BA ’57
 
Edward L. Kay
Edward L. Kay
 
Henry J. Kilmer BS ’57
Henry J. Kilmer BS ’57
 
Charles E. Kraft BA ’57
Charles E. Kraft BA ’57
 
Marianne Lane BS ʼ57
Marianne Lane BS ʼ57
 
Jerry B. McClelland BS ’57
Jerry B. McClelland BS ’57
 
Joseph W. Pashak BS ’57
Joseph W. Pashak BS ’57
 
Mary J. Peterson CAS ’57
Mary J. Peterson CAS ’57
 
James D. Raines BS ’57
James D. Raines BS ’57
 
David Sellers BA ’57
David Sellers BA ’57
 
Carl E. Smith ’57
Carl E. Smith ’57
 
Edgar W. Tomlin ’57
Edgar W. Tomlin ’57
 
Fred T. Wilcox BS ’57
Fred T. Wilcox BS ’57
 
Elynor Zusman
Elynor Zusman
 
Ronald C. Benfield BS ’58
Ronald C. Benfield BS ’58
 
Chuck Charnquist BS ’58
Chuck Charnquist BS ’58
 
Byong Chung BS ’58
Byong Chung BS ’58
 
Cheri Ann Egbers Richards BS ’58
Cheri Ann Egbers Richards BS ’58
 
Bob Gladson BS ’58
Bob Gladson BS ’58
 
Marlene K. Haldors BS ’58
Marlene K. Haldors BS ’58
 
John Sherrill Houser BA ’58
John Sherrill Houser BA ’58
 
Michael S. Killoran BS ’58
Michael S. Killoran BS ’58
 
Leroy C. Livermore BS ’58
Leroy C. Livermore BS ’58
 
Norma McKinney CAS ’58
Norma McKinney CAS ’58
 
Densley Palmer BA ’58
Densley Palmer BA ’58
 
Daryle Steffen BS ’58
Daryle Steffen BS ’58
 
Wesley C. Strahm BS ’58
Wesley C. Strahm BS ’58
 
Jack R. Willey BA ’58
Jack R. Willey BA ’58
 
Dick Danskin BS ’59
Dick Danskin BS ’59
 
Dorene Dunlap BM ’59
Dorene Dunlap BM ’59
 
Robert M. Ellerby BS ’59
Robert M. Ellerby BS ’59
 
Robert D. Flagel BS ’59
Robert D. Flagel BS ’59
 
Patti Haines Murphy BS ’59
Patti Haines Murphy BS ’59
 
Mary Zoe Petersen BS ’59
Mary Zoe Petersen BS ’59
 
Earl R. Rogness BS ’59
Earl R. Rogness BS ’59
 
Lynn F. Roumagoux BS ’59, MAT ’69
Lynn F. Roumagoux BS ’59, MAT ’69
 
Marcia Truswell ’59
Marcia Truswell ’59
 
Richard L. Watson BS ’59
Richard L. Watson BS ’59
 
Gordon W. Yelton BS ’59
Gordon W. Yelton BS ’59
 
William H. Beazley BS ’60
William H. Beazley BS ’60
 
Peter Butler BM ’60
Peter Butler BM ’60
 
James W. Crook BS ’60
James W. Crook BS ’60
 
John R. Ellingson BS ’60
John R. Ellingson BS ’60
 
Francis T. Fair BS ʼ60
Francis T. Fair BS ʼ60
 
Wilbert Coburn Freer BA ’60
Wilbert Coburn Freer BA ’60
 
Larry E. Groves BS ’60
Larry E. Groves BS ’60
 
Shirley A. Hawke BA ’60
Shirley A. Hawke BA ’60
 
Jane Helms Purcell BA ’60
Jane Helms Purcell BA ’60
 
Dorothy Ruff BS ’60, MAT ’83
Dorothy Ruff BS ’60, MAT ’83
 
Milton B. Ryan BS ’60
Milton B. Ryan BS ’60
 
Frank Shafer BS ’60
Frank Shafer BS ’60
 
Robert Steed BS ’60
Robert Steed BS ’60
 
James H. Stell BS ’60
James H. Stell BS ’60
 
Monty Vincent BS ’60
Monty Vincent BS ’60
 
Dan W. Wolfe BM ’60
Dan W. Wolfe BM ’60
 
Mary A. Bell BA ’61
Mary A. Bell BA ’61
 
Eleanor Burcar Sauder BS ’61
Eleanor Burcar Sauder BS ’61
 
Sally Hart BS ’61
Sally Hart BS ’61
 
Nick Lewis BA ’61
Nick Lewis BA ’61
 
Carolyn Matsen Buan BA ’61
Carolyn Matsen Buan BA ’61
 
Wallace L. Moore BS ’61
Wallace L. Moore BS ’61
 
Walter Sparks BS ’61
Walter Sparks BS ’61
 
Donald J. Welcome BS ’61
Donald J. Welcome BS ’61
 
Anne Whitman BS ’61
Anne Whitman BS ’61
 
Terry Barker BS ’62
Terry Barker BS ’62
 
Leota Beach CAS ’62
Leota Beach CAS ’62
 
Byron Beach BS ’62
Byron Beach BS ’62
 
Mary Kay Emerson Britton BS ’62
Mary Kay Emerson Britton BS ’62
 
Bob Cantin BS ’62
Bob Cantin BS ’62
 
Nancy Chinn BA ’62
Nancy Chinn BA ’62
 
Richard Ditewig BM ’62
Richard Ditewig BM ’62
 
Bjorn Iwarsson BA ’62
Bjorn Iwarsson BA ’62
 
Iris Phillips Karow BA ’62
Iris Phillips Karow BA ’62
 
Thomas R. Keefer BS ’62
Thomas R. Keefer BS ’62
 
Nancy Knudsen BA ’62
Nancy Knudsen BA ’62
 
Susanna Campbell Kuo BA ’62
Susanna Campbell Kuo BA ’62
 
Judy McLain Lewis BS ’62
Judy McLain Lewis BS ’62
 
Rosemary Douglas Lombard BA ’62
Rosemary Douglas Lombard BA ’62
 
William S. MacKay BS ’62
William S. MacKay BS ’62
 
Edgar Martin BS ’62
Edgar Martin BS ’62
 
Pat McLachlan Paterson BA ’62
Pat McLachlan Paterson BA ’62
 
Robert S. Pettingell BA ’62
Robert S. Pettingell BA ’62
 
Ward Plummer BA ’62
Ward Plummer BA ’62
 
Janet Vaughan Schwandt BA ’62
Janet Vaughan Schwandt BA ’62
 
Jean Tangren CAS ’62
Jean Tangren CAS ’62
 
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75
 
Ross Webb BS ’62
Ross Webb BS ’62
 
James Whitman BS ’62
James Whitman BS ’62
 
Paul V. Ellis
Paul V. Ellis
 
John C. Flanagan ’63
John C. Flanagan ’63
 
Ann K. Fontaine BA ’63
Ann K. Fontaine BA ’63
 
Van L. Killian BS ’63
Van L. Killian BS ’63
 
Don A. McCarty BS ’63
Don A. McCarty BS ’63
 
Jimmie McGill ’63
Jimmie McGill ’63
 
Samuel N. Ngai BA ʼ63
Samuel N. Ngai BA ʼ63
 
Robert H. Snider BS ’63
Robert H. Snider BS ’63
 
Sharon Lyons Webb BS ’63
Sharon Lyons Webb BS ’63
 
James P. Brown BS ’64, MAT ’77
James P. Brown BS ’64, MAT ’77
 
Sharon Cotrell CAS ’64
Sharon Cotrell CAS ’64
 
Jeffrey B. Cronk BS ’64
Jeffrey B. Cronk BS ’64
 
Sandra Hastings BS ʼ64
Sandra Hastings BS ʼ64
 
Nathan L. Jones BS ’64
Nathan L. Jones BS ’64
 
Marvin G. Kamholz BS ’64
Marvin G. Kamholz BS ’64
 
Waldon C. Zimmerman
Waldon C. Zimmerman
 
Ronda Stilley Kotelchuck BS ’65
Ronda Stilley Kotelchuck BS ’65
 
Kenneth LeDoux ’65
Kenneth LeDoux ’65
 
Peter G. Mathews ’65
Peter G. Mathews ’65
 
Bastiaan Schouten BS ’65
Bastiaan Schouten BS ’65
 
Carol A. Titsworth BS ’65
Carol A. Titsworth BS ’65
 
Judy Cervetto Hedberg BA ’66
Judy Cervetto Hedberg BA ’66
 
Dennis Chenoweth BS ’66
Dennis Chenoweth BS ’66
 
Roger Clark BA ’66
Roger Clark BA ’66
 
Roger Clark BA ’66
Roger Clark BA ’66
 
William (Bill) Coggins BA ’66
William (Bill) Coggins BA ’66
 
Bill Coggins BA ’66
Bill Coggins BA ’66
 
Herbert “Chip” Delap BA ’66
Herbert “Chip” Delap BA ’66
 
Dorothy Thomson Dixon BS ’66
Dorothy Thomson Dixon BS ’66
 
Alan Dwan BA ’66
Alan Dwan BA ’66
 
Stephen Eichelberger BA ’66
Stephen Eichelberger BA ’66
 
Bill Feltz BA ’66
Bill Feltz BA ’66
 
Dorothy Friend BS ’66
Dorothy Friend BS ’66
 
Susan Hardin Macias BA ’66
Susan Hardin Macias BA ’66
 
Karen Hawkins BS ’66
Karen Hawkins BS ’66
 
Wilson H. Hulley BS ’66
Wilson H. Hulley BS ’66
 
Michael Kohlhoff BS ’66
Michael Kohlhoff BS ’66
 
Jack Lewis BA ’66
Jack Lewis BA ’66
 
Nancy McClintock BA ’66
Nancy McClintock BA ’66
 
Ross Mouer BA ’66
Ross Mouer BA ’66
 
Judy Orem BS ’66
Judy Orem BS ’66
 
Judy Orem BS ’66
Judy Orem BS ’66
 
Pam Parfitt BA ’66
Pam Parfitt BA ’66
 
Pam Parfitt BA ’66
Pam Parfitt BA ’66
 
Lynne Pickens BA ’66
Lynne Pickens BA ’66
 
Carla Shafer BS ’66
Carla Shafer BS ’66
 
Carla Shafer BS ’66
Carla Shafer BS ’66
 
Karen Stevenson BA ’66
Karen Stevenson BA ’66
 
Dorothy Thomson Dixon BA ’66
Dorothy Thomson Dixon BA ’66
 
Margaret Trachsel BS ’66, MAT ’73
Margaret Trachsel BS ’66, MAT ’73
 
John Venator BS ’66
John Venator BS ’66
 
John Venator BS ’66
John Venator BS ’66
 
Rick Wolcott BA ’66
Rick Wolcott BA ’66
 
Charles R. Batishko BS ’67
Charles R. Batishko BS ’67
 
Robert “Farley” Buell BS ’67
Robert “Farley” Buell BS ’67
 
Edward Cheff BS ’67
Edward Cheff BS ’67
 
Patty Francy BA ’67
Patty Francy BA ’67
 
Steven Johnson BA ’67
Steven Johnson BA ’67
 
Phillips Lacy BS ’67
Phillips Lacy BS ’67
 
Neva C. Neff BA ’67, MAT ’75
Neva C. Neff BA ’67, MAT ’75
 
Ronald Parrish BA ’67
Ronald Parrish BA ’67
 
David Shilling BA ’67
David Shilling BA ’67
 
Marvina Shilling BA ’67
Marvina Shilling BA ’67
 
Terry Shinn BA ’67
Terry Shinn BA ’67
 
John E. Toevs BS ’67
John E. Toevs BS ’67
 
Bryant T. Henry BS ’68
Bryant T. Henry BS ’68
 
Doug Lee BA ’68, JD ’88
Doug Lee BA ’68, JD ’88
 
Michael K. Lee BS ’68
Michael K. Lee BS ’68
 
Thomas M. Masterson BA ’68
Thomas M. Masterson BA ’68
 
Barbara J. Price BA ’68
Barbara J. Price BA ’68
 
Gerald Button BS ’69
Gerald Button BS ’69
 
Anne Spencer Caputo BA ’69
Anne Spencer Caputo BA ’69
 
Keith Cooperrider BA ’69
Keith Cooperrider BA ’69
 
Ted M. Dorman BA ’69
Ted M. Dorman BA ’69
 
Nan Forsyth Stewart BA ’69
Nan Forsyth Stewart BA ’69
 
David Grube BA ’69
David Grube BA ’69
 
Marcia Weidg Hilton BS ’69
Marcia Weidg Hilton BS ’69
 
Michael Homan BA ’69
Michael Homan BA ’69
 
Paula Janz BA ’69
Paula Janz BA ’69
 
Vicki R. Kreimeyer BA ’69
Vicki R. Kreimeyer BA ’69
 
Kathleen “Kathy” Lowndes BA ’69
Kathleen “Kathy” Lowndes BA ’69
 
Colleen McKee BA ’69
Colleen McKee BA ’69
 
J. Charles Morrison BA ’69
J. Charles Morrison BA ’69
 
Laurence Sams BS ’69
Laurence Sams BS ’69
 
Constance Odell Sams BA ’69
Constance Odell Sams BA ’69
 
Mike Shiffer BA ’69
Mike Shiffer BA ’69
 
Eric Van Patten ’69
Eric Van Patten ’69
 
Doris A. Brooks BS ’70, MAT ’73
Doris A. Brooks BS ’70, MAT ’73
 
Karen Busch BS ’70
Karen Busch BS ’70
 
Dan Cadmus BS ’70
Dan Cadmus BS ’70
 
Rand Dawson BS ’70
Rand Dawson BS ’70
 
Carol Dixon BA ’70
Carol Dixon BA ’70
 
Stephen Dixon BA ’70
Stephen Dixon BA ’70
 
Steve Erickson BA ’70
Steve Erickson BA ’70
 
Anita Grimm BA ’70
Anita Grimm BA ’70
 
Sherry Grove BA ’70
Sherry Grove BA ’70
 
Donald Leap BA ’70
Donald Leap BA ’70
 
Gary Lee BA ’70
Gary Lee BA ’70
 
Bonnie Jane Stoaks BA ’70
Bonnie Jane Stoaks BA ’70
 
Victoria Meier BA ’70, MAT ’93
Victoria Meier BA ’70, MAT ’93
 
Michael G. Murray BS ’70
Michael G. Murray BS ’70
 
David Poulshock BS ’70
David Poulshock BS ’70
 
James Richardson BS ’70, JD ’76
James Richardson BS ’70, JD ’76
 
William Winner BA ’70, MAT ’73
William Winner BA ’70, MAT ’73
 
Charles Joseph Wiseman III BS ’70, JD ’73
Charles Joseph Wiseman III BS ’70, JD ’73
 
Deborah Bail BA ’71, JD ’74
Deborah Bail BA ’71, JD ’74
 
Janet Burgess BA ’71
Janet Burgess BA ’71
 
David Campiche BA ’71
David Campiche BA ’71
 
Katy Crane BS ’71
Katy Crane BS ’71
 
Leslie Culbertson BA ’71
Leslie Culbertson BA ’71
 
Pam Safford Ginter BA ’71
Pam Safford Ginter BA ’71
 
Sandy Weronko Halonen BA ’71
Sandy Weronko Halonen BA ’71
 
Carol Hartmann Iverson BA ’71
Carol Hartmann Iverson BA ’71
 
Cliff Johannsen BS ’71, MEd ’74
Cliff Johannsen BS ’71, MEd ’74
 
Hillary Lucas BA ’71
Hillary Lucas BA ’71
 
Richard Moore BS ’71
Richard Moore BS ’71
 
Richard Moore BS ’71
Richard Moore BS ’71
 
Thomas H. Nilsen BA ’71
Thomas H. Nilsen BA ’71
 
Dave Paull BA ’71
Dave Paull BA ’71
 
Betsy Ramsey BS ’71
Betsy Ramsey BS ’71
 
Cathy Ramsey Quackenbush BS ’71
Cathy Ramsey Quackenbush BS ’71
 
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74
 
David L. Wurtzebach BS ’71
David L. Wurtzebach BS ’71
 
Beth Case Warters BA ’72
Beth Case Warters BA ’72
 
James Clair BS ’72
James Clair BS ’72
 
Ken Cuno BA ’72
Ken Cuno BA ’72
 
Charlotte M Cushman BS ’72
Charlotte M Cushman BS ’72
 
David E. Heuck BA ’72
David E. Heuck BA ’72
 
Mary Lindahl Ruhl BA ’72
Mary Lindahl Ruhl BA ’72
 
Markie Post BS ’72
Markie Post BS ’72
 
Nancy Pulpaneck
Nancy Pulpaneck
 
Cal Scott BA ’72
Cal Scott BA ’72
 
Dan Acklen BA ’73
Dan Acklen BA ’73
 
John D. Albert BS ’73
John D. Albert BS ’73
 
Rocky Blumhagen BA ’73
Rocky Blumhagen BA ’73
 
Robert A. Brooks BS ’73
Robert A. Brooks BS ’73
 
Beverly Byer BS ’73
Beverly Byer BS ’73
 
Dan Chun BS ’73
Dan Chun BS ’73
 
Janet Freeman BA ’73, MAT ’78
Janet Freeman BA ’73, MAT ’78
 
Randall O. Manley BS ’73, MAT ’74
Randall O. Manley BS ’73, MAT ’74
 
Pamela Nelson-Munson BA ’73
Pamela Nelson-Munson BA ’73
 
Richard E. Usilton BS ’73
Richard E. Usilton BS ’73
 
Bill Walker BS ’73
Bill Walker BS ’73
 
Jeffrey E. Arnold BS ’74
Jeffrey E. Arnold BS ’74
 
Gabrielle Batzer
Gabrielle Batzer
 
Deborah Buckmaster BA ’74
Deborah Buckmaster BA ’74
 
Laurie Stewart DeWitt BA ’74
Laurie Stewart DeWitt BA ’74
 
Maria Hein BA ’74
Maria Hein BA ’74
 
Charles R. Hoxsey BA ’74
Charles R. Hoxsey BA ’74
 
Kermit McCarthy BA ’74
Kermit McCarthy BA ’74
 
Jan Friesen Pierce BA ’74
Jan Friesen Pierce BA ’74
 
Harriet R. Sheets BA ’74
Harriet R. Sheets BA ’74
 
Penny York BS ’74
Penny York BS ’74
 
Jeff Andersen BA ’75
Jeff Andersen BA ’75
 
Thomas C. Bauer ’75
Thomas C. Bauer ’75
 
Mindy Dalgarn BS ’75
Mindy Dalgarn BS ’75
 
James Hudak CAS ’75
James Hudak CAS ’75
 
Cathy Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87
Cathy Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87
 
Neal Lemery BS ’75
Neal Lemery BS ’75
 
Niels Marquardt BA ’75
Niels Marquardt BA ’75
 
Linda Lohbeck BA ’75
Linda Lohbeck BA ’75
 
Simon Murray BS ’75
Simon Murray BS ’75
 
Eric Olson BS ’75
Eric Olson BS ’75
 
Sue Sampson BA ’75
Sue Sampson BA ’75
 
Janet Hall Schempf BA ’75
Janet Hall Schempf BA ’75
 
Primus St. John BS ’75
Primus St. John BS ’75
 
John A. Taylor BS ’75
John A. Taylor BS ’75
 
John A. Taylor BS ’75
John A. Taylor BS ’75
 
Diane Ward BA ’75
Diane Ward BA ’75
 
Margie Willis BA ’75
Margie Willis BA ’75
 
Linda Austin BA ’76
Linda Austin BA ’76
 
Philip Benz BS ’76
Philip Benz BS ’76
 
John Evans BS ’76
John Evans BS ’76
 
Ken Goe BA ’76
Ken Goe BA ’76
 
John Horton BA ’76
John Horton BA ’76
 
Michael Kasperzak BA ’76
Michael Kasperzak BA ’76
 
Kay Kole Leary BS ’76, MEd ’77
Kay Kole Leary BS ’76, MEd ’77
 
Douglas Leary BA ’76
Douglas Leary BA ’76
 
Anna McEnerny-Ogle MAT ’76
Anna McEnerny-Ogle MAT ’76
 
Paul Miles BS ’76
Paul Miles BS ’76
 
Douglas Neville BS ’76
Douglas Neville BS ’76
 
Maryam Shadbeh-Evans BS ’76
Maryam Shadbeh-Evans BS ’76
 
Theodore Taplin BA ’76
Theodore Taplin BA ’76
 
Bill Thorndike BS ’76
Bill Thorndike BS ’76
 
John Willson BA ʼ76
John Willson BA ʼ76
 
Bob Yanofsky BS ’76
Bob Yanofsky BS ’76
 
Robert W. Aggrey BS ’77
Robert W. Aggrey BS ’77
 
John M. Bradley CAS ’77
John M. Bradley CAS ’77
 
Steven M. Carpenter BA ’77, JD ’91
Steven M. Carpenter BA ’77, JD ’91
 
Charlotte Glasgo BS ’77
Charlotte Glasgo BS ’77
 
Robin Gulde BS ’77
Robin Gulde BS ’77
 
Yoko Natori Gulde BS ’77
Yoko Natori Gulde BS ’77
 
John Hainze BS ’77
John Hainze BS ’77
 
David L. Knight BS ’77
David L. Knight BS ’77
 
David B. Nadal BS ’77
David B. Nadal BS ’77
 
Jane Nishida BA ’77
Jane Nishida BA ’77
 
Edward G. Sale BS ʼ77
Edward G. Sale BS ʼ77
 
Verlean Wilson BS ’77
Verlean Wilson BS ’77
 
Julia Duin BA ’78
Julia Duin BA ’78
 
Jeffrey Forbes BA ’78
Jeffrey Forbes BA ’78
 
Anita H. Grinich BA ’78
Anita H. Grinich BA ’78
 
David Lowe BA ’78
David Lowe BA ’78
 
Ronald A. Marks BS ’78
Ronald A. Marks BS ’78
 
Toby Padgett BS ’78
Toby Padgett BS ’78
 
Mark Pinder BS ’78
Mark Pinder BS ’78
 
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
 
Scot Sellers BS ’78
Scot Sellers BS ’78
 
Lynn E. Blough BA ’79
Lynn E. Blough BA ’79
 
Phil L. Borngraeber BS ’79
Phil L. Borngraeber BS ’79
 
Katie Weil Byrnes BA ’79
Katie Weil Byrnes BA ’79
 
Bradley D. Clark CAS ’79
Bradley D. Clark CAS ’79
 
Doug Goldsmith BS ’79
Doug Goldsmith BS ’79
 
Carla Hernandez BA ’79
Carla Hernandez BA ’79
 
Melanie Hill BA ’79
Melanie Hill BA ’79
 
Steven Hodson BM ’79
Steven Hodson BM ’79
 
Linda Jackson BS ’79
Linda Jackson BS ’79
 
Clarice Kralovec BA ’79
Clarice Kralovec BA ’79
 
Carol Blum Miller BS ’79
Carol Blum Miller BS ’79
 
Kristie Harley Nestor BS ’79
Kristie Harley Nestor BS ’79
 
Hadley Robbins BS ’79
Hadley Robbins BS ’79
 
Curtis Roth BS ’79
Curtis Roth BS ’79
 
Stacy Rout-Thompson BA ’79
Stacy Rout-Thompson BA ’79
 
Terri Harris Scribner BS ’79
Terri Harris Scribner BS ’79
 
Stacy Thompson BA ’79
Stacy Thompson BA ’79
 
Katie Weil Byrnes BA ’79
Katie Weil Byrnes BA ’79
 
Kim Warren Zeren BA ’79
Kim Warren Zeren BA ’79
 
Diane Blumenfeld-Schaap BA ’80
Diane Blumenfeld-Schaap BA ’80
 
Ken Brown BS ’80
Ken Brown BS ’80
 
Marcus Hadeed BS ’80
Marcus Hadeed BS ’80
 
Jason Heald BS ’80
Jason Heald BS ’80
 
Michael Hedrick BS ’80
Michael Hedrick BS ’80
 
Kathleen Holder BA ’80
Kathleen Holder BA ’80
 
Russell Holder BA ’80
Russell Holder BA ’80
 
Hans Holznagel BA ’80
Hans Holznagel BA ’80
 
F. Pieter Lefferts BA ’80
F. Pieter Lefferts BA ’80
 
Dave Ludwig BS ’80
Dave Ludwig BS ’80
 
Phil Moran BA ’80
Phil Moran BA ’80
 
David Olsen BS ’80
David Olsen BS ’80
 
Christopher James BA ’80
Christopher James BA ’80
 
Chris Roberts BA ’80
Chris Roberts BA ’80
 
Kathryn Smith Root BA ’80, JD ’84
Kathryn Smith Root BA ’80, JD ’84
 
Eben Shapiro BS ’80
Eben Shapiro BS ’80
 
Anita Shelton BA ’80
Anita Shelton BA ’80
 
Roberto Alvarez BA ’81
Roberto Alvarez BA ’81
 
Karl Anuta BS ’81, JD ’86
Karl Anuta BS ’81, JD ’86
 
Diane Bailey BA ’81
Diane Bailey BA ’81
 
Chuck Blanchard BS ’81
Chuck Blanchard BS ’81
 
Paula Brekke BA ’81
Paula Brekke BA ’81
 
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
 
Lisa Colby Anderson BA ’81
Lisa Colby Anderson BA ’81
 
Peter Dodson BS ’91, MAT ’99
Peter Dodson BS ’91, MAT ’99
 
Jed Emerson BA ’81
Jed Emerson BA ’81
 
Craig C. Gibson BM ’81
Craig C. Gibson BM ’81
 
Tani Roberts Girton BA ’81
Tani Roberts Girton BA ’81
 
Karen Graves Pyrch BS ’81
Karen Graves Pyrch BS ’81
 
Lisa Grill Dodson BA ’81
Lisa Grill Dodson BA ’81
 
Sheila Kilbride Shusterich BM ’81
Sheila Kilbride Shusterich BM ’81
 
Suz Larrance BA ’81
Suz Larrance BA ’81
 
Wes Lawrence BA ’81
Wes Lawrence BA ’81
 
Kristin Lee BA ’81
Kristin Lee BA ’81
 
Cindy Pelton Thompson BS ’81
Cindy Pelton Thompson BS ’81
 
William Peniston BA ’81
William Peniston BA ’81
 
Roger Ralston BS ’81
Roger Ralston BS ’81
 
Marci Rau BA ’81
Marci Rau BA ’81
 
Forrest Reid BS ’81
Forrest Reid BS ’81
 
Alyce Sadongei BA ’81
Alyce Sadongei BA ’81
 
Sheila Shusterich BM ’81
Sheila Shusterich BM ’81
 
Sarah Supahan BS ’81
Sarah Supahan BS ’81
 
Sarah Supahan BS ’81
Sarah Supahan BS ’81
 
Lee Weinstein BA ’81
Lee Weinstein BA ’81
 
Jannell Werner BA ’81
Jannell Werner BA ’81
 
Kim Conyngham BA ’82
Kim Conyngham BA ’82
 
Bruce Gallagher BA ’82
Bruce Gallagher BA ’82
 
Amy Holm BA ’82
Amy Holm BA ’82
 
Jamie (Hackel) Hyams BA ’82
Jamie (Hackel) Hyams BA ’82
 
Adrienne Inglis BM ’82
Adrienne Inglis BM ’82
 
Susanne Brown Kahler BA ’82
Susanne Brown Kahler BA ’82
 
Laura Meyer Layton BA ’82
Laura Meyer Layton BA ’82
 
Timothy Lim BS ’82
Timothy Lim BS ’82
 
D Liz Quayle BA ’82
D Liz Quayle BA ’82
 
Leslie Atiyeh BA ’83
Leslie Atiyeh BA ’83
 
Joanne Tzouvalopoulos Beck BA ’83
Joanne Tzouvalopoulos Beck BA ’83
 
Stuart Beck BS ’83
Stuart Beck BS ’83
 
Diana Bonyhadi BA ’83
Diana Bonyhadi BA ’83
 
Jonathan Burton BA ’83
Jonathan Burton BA ’83
 
Catherine Gilman BA ’83
Catherine Gilman BA ’83
 
Richard Hoyt
Richard Hoyt
 
Catherine Johnson-Ference BA ’83
Catherine Johnson-Ference BA ’83
 
Hjordis Magnusdottir BA ’83
Hjordis Magnusdottir BA ’83
 
Scott McLaughlin BA ’83
Scott McLaughlin BA ’83
 
Mark Peterson BA ’83
Mark Peterson BA ’83
 
Hadi Razavi BS ’83
Hadi Razavi BS ’83
 
Pablo Arizmendi-Kalb BS ’84
Pablo Arizmendi-Kalb BS ’84
 
Jody Christensen BA ’84
Jody Christensen BA ’84
 
Chris Edison BA ’84
Chris Edison BA ’84
 
Glenn Fout BA ’84
Glenn Fout BA ’84
 
Tracii Hickman BA ’84
Tracii Hickman BA ’84
 
Douglas L. Jacobson BS ’84
Douglas L. Jacobson BS ’84
 
Paula Roberts BA ’84
Paula Roberts BA ’84
 
Kevin Spencer BS ’84
Kevin Spencer BS ’84
 
Audrey Underdahl ’84
Audrey Underdahl ’84
 
Sheila Walty BA ’84
Sheila Walty BA ’84
 
Michael Wenzel BA ’84
Michael Wenzel BA ’84
 
Elizabeth Winzeler BA ’84
Elizabeth Winzeler BA ’84
 
Peter Ames Carlin BA ’85
Peter Ames Carlin BA ’85
 
Kate Ashbey BA ’85
Kate Ashbey BA ’85
 
Loree (Benson) Knight BA ’85
Loree (Benson) Knight BA ’85
 
Charles Bingham BS ’85
Charles Bingham BS ’85
 
Marcia Buckley BS ’85, JD ’91
Marcia Buckley BS ’85, JD ’91
 
Jennifer Busch BA ’85
Jennifer Busch BA ’85
 
Peter Ames Carlin BA ’85
Peter Ames Carlin BA ’85
 
Chris Chopyak BA ’85
Chris Chopyak BA ’85
 
Katherine “Katie” Cook BA ’85
Katherine “Katie” Cook BA ’85
 
Thomas Crowder BA ’85
Thomas Crowder BA ’85
 
Ken Dickey BA ’85
Ken Dickey BA ’85
 
Anna Edison BA ’85
Anna Edison BA ’85
 
Karla Fischer BS ’85
Karla Fischer BS ’85
 
Jennifer Hildebran Pollard BA ’85
Jennifer Hildebran Pollard BA ’85
 
Hal Nachtrieb BS ’85
Hal Nachtrieb BS ’85
 
Astrid Furniss Newell BA ’85
Astrid Furniss Newell BA ’85
 
Robert Oakes BA ’85
Robert Oakes BA ’85
 
Mike Sellers BS ’85
Mike Sellers BS ’85
 
Roy Smith BS ’85
Roy Smith BS ’85
 
Jack Alley BS ’86
Jack Alley BS ’86
 
Alan Amling BA ’86
Alan Amling BA ’86
 
Alan Amling BA ’86
Alan Amling BA ’86
 
Carolyn Clark BA ’86
Carolyn Clark BA ’86
 
Grant V. Frey
Grant V. Frey
 
Carrie Hamilton Heins BS ’86
Carrie Hamilton Heins BS ’86
 
Dianne Hosford BA ’86
Dianne Hosford BA ’86
 
Kim Johnson BA ’86
Kim Johnson BA ’86
 
Diana Larsen BA ’86
Diana Larsen BA ’86
 
Diana Larsen BA ’86
Diana Larsen BA ’86
 
Allen O’Bannon BA ’86
Allen O’Bannon BA ’86
 
Kim Riley BA ’86
Kim Riley BA ’86
 
Tawny Schlieski BA ’86
Tawny Schlieski BA ’86
 
Ben Scully BA ’86
Ben Scully BA ’86
 
Stephanie Shaw MA ’86
Stephanie Shaw MA ’86
 
James Wilder Hancock ’86
James Wilder Hancock ’86
 
Bruce Withycombe BA ’86
Bruce Withycombe BA ’86
 
Marco Abbruzzese BA ’87
Marco Abbruzzese BA ’87
 
Mark Brody BA ’87
Mark Brody BA ’87
 
Mike Daus BS ’87
Mike Daus BS ’87
 
Beth Calvin Halvorsen BA ’87
Beth Calvin Halvorsen BA ’87
 
Susan L. Hillesland BS ’87, MEd ’07
Susan L. Hillesland BS ’87, MEd ’07
 
Carol L. Jewell BS ’87
Carol L. Jewell BS ’87
 
Charles McNulty BS ’87
Charles McNulty BS ’87
 
Jamil Mustafa BA ’87
Jamil Mustafa BA ’87
 
Gretchen Anderson Olson BS ’87
Gretchen Anderson Olson BS ’87
 
Dean Orenstein CAS ’87
Dean Orenstein CAS ’87
 
Leslie Thatcher BA ’87
Leslie Thatcher BA ’87
 
Mary Dakin BA ’88
Mary Dakin BA ’88
 
Sydney Freitas Dickerson BA ’88, MEd ’89
Sydney Freitas Dickerson BA ’88, MEd ’89
 
Jay Hernandez BA ’88, MAT ’04
Jay Hernandez BA ’88, MAT ’04
 
Robb Hutson BA ’88
Robb Hutson BA ’88
 
Kristin Jouppe Shipman BA ’88
Kristin Jouppe Shipman BA ’88
 
Deborah Kassner BA ’88
Deborah Kassner BA ’88
 
Nel LaRock MEd ’88
Nel LaRock MEd ’88
 
Teresa Pacelli-Dill BS ’88
Teresa Pacelli-Dill BS ’88
 
Erin Waterman BA ’88
Erin Waterman BA ’88
 
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
 
Christina Alfandary BA ’89
Christina Alfandary BA ’89
 
Andrea Ball BA ’89
Andrea Ball BA ’89
 
Stacey Caldwell BA ’89
Stacey Caldwell BA ’89
 
Stacey Caldwell Roberts BA ’89
Stacey Caldwell Roberts BA ’89
 
Carla Cavenago-Salazar BA ’89
Carla Cavenago-Salazar BA ’89
 
Serena Cruz BA ’89
Serena Cruz BA ’89
 
Timothy Daley BS ’89
Timothy Daley BS ’89
 
Lisa Harper BA ’89
Lisa Harper BA ’89
 
Vanessa Ivey BS ’89
Vanessa Ivey BS ’89
 
Suzanne R. Lepeintre BA ’89
Suzanne R. Lepeintre BA ’89
 
Cristina Lindquist Heffernan BS ’89
Cristina Lindquist Heffernan BS ’89
 
Cheryll Flaningam Miller BS ’89
Cheryll Flaningam Miller BS ’89
 
Phillip Nissley
Phillip Nissley
 
Scott Pillar BS ’89
Scott Pillar BS ’89
 
Liz Prato BA ’89
Liz Prato BA ’89
 
Jackson Shea BS ’89
Jackson Shea BS ’89
 
Jackson Shea BS ’89
Jackson Shea BS ’89
 
Heidi Supple BA ’89
Heidi Supple BA ’89
 
Carl Thong BA ’89
Carl Thong BA ’89
 
Zena BA ’90
Zena BA ’90
 
Jeff Alworth BA ’90
Jeff Alworth BA ’90
 
Ana Cutter Patel BS ’90
Ana Cutter Patel BS ’90
 
Jennifer Kerns BA ’90
Jennifer Kerns BA ’90
 
Justine Makoff BA ’90
Justine Makoff BA ’90
 
Suze Mullen-Engbretson BA ’90
Suze Mullen-Engbretson BA ’90
 
Steven M. Pratt BA ’90
Steven M. Pratt BA ’90
 
Cindra Rehman BA ’90
Cindra Rehman BA ’90
 
Richard Rogers BA ’90
Richard Rogers BA ’90
 
Emily Austin BA ’91
Emily Austin BA ’91
 
Wendy Barth BS ’91
Wendy Barth BS ’91
 
Eric Benson BA ’91
Eric Benson BA ’91
 
Bridget Canty BS ’91
Bridget Canty BS ’91
 
Kevin Fletcher “Fletch” BA ’91
Kevin Fletcher “Fletch” BA ’91
 
Laura K. Frey BA ’91
Laura K. Frey BA ’91
 
Dana Furby BA ’91
Dana Furby BA ’91
 
Jeannie Gunter BA ’91
Jeannie Gunter BA ’91
 
Erin-Todd Hansen BA ’91
Erin-Todd Hansen BA ’91
 
Robert Jordshaugen BS ’91
Robert Jordshaugen BS ’91
 
Tarrell Kullaway BA ’91
Tarrell Kullaway BA ’91
 
Cheryll Longfellow Morgen BS ’91
Cheryll Longfellow Morgen BS ’91
 
Chris Mann BS ’91
Chris Mann BS ’91
 
Rosie McLaughlin BA ’91
Rosie McLaughlin BA ’91
 
James Monsebroten BA ’91
James Monsebroten BA ’91
 
Wendy Levy Rush BA ’91
Wendy Levy Rush BA ’91
 
Wendy Rush BA ’91
Wendy Rush BA ’91
 
Charles Sanderson BA ’91
Charles Sanderson BA ’91
 
Charles Sanderson BA ’91
Charles Sanderson BA ’91
 
Jennifer Seavey BS ’91
Jennifer Seavey BS ’91
 
Scott Spendlove BA ’91
Scott Spendlove BA ’91
 
David Stone BS ’91
David Stone BS ’91
 
Joshua Sutin BA ’91
Joshua Sutin BA ’91
 
Eric Taussig BA ’91
Eric Taussig BA ’91
 
Michael Winans BA ’91
Michael Winans BA ’91
 
Dal Yockey BA ’91
Dal Yockey BA ’91
 
Lewis Barlow BA ’92
Lewis Barlow BA ’92
 
Eric Barth BA ’92
Eric Barth BA ’92
 
Adrienne Benson BA ’92
Adrienne Benson BA ’92
 
Don Bohn MPA ’92
Don Bohn MPA ’92
 
Renne Emiko Brock BS ’92
Renne Emiko Brock BS ’92
 
Sarah Carter BS ’92
Sarah Carter BS ’92
 
Jennifer Clemente BA ’92
Jennifer Clemente BA ’92
 
Joe Condy BA ’92
Joe Condy BA ’92
 
Craig Coss BS ’92
Craig Coss BS ’92
 
Craig Coss BS ’92
Craig Coss BS ’92
 
Craig Cross BS ’92
Craig Cross BS ’92
 
Jennifer Dimas BA ’92
Jennifer Dimas BA ’92
 
Charlotte Doyle BA ’92, MA ’93
Charlotte Doyle BA ’92, MA ’93
 
Anne Edwards BS ’92
Anne Edwards BS ’92
 
Ruthe Farmer BA ’92
Ruthe Farmer BA ’92
 
Christopher Foeller BA ’92
Christopher Foeller BA ’92
 
John Frost BA ’92
John Frost BA ’92
 
Edgard Garcia BA ’92
Edgard Garcia BA ’92
 
John Griffin BA ’92
John Griffin BA ’92
 
John Griffin BA ’92
John Griffin BA ’92
 
Paula Hayes BS ’92
Paula Hayes BS ’92
 
Lori Hoff BA ’92
Lori Hoff BA ’92
 
Franz Junga BA ’92
Franz Junga BA ’92
 
Kiersten Lawson BA ’92
Kiersten Lawson BA ’92
 
Laurie Matthews BA ’92
Laurie Matthews BA ’92
 
Stephanie McCurdy BA ’92
Stephanie McCurdy BA ’92
 
Michelle McGuire BA ’92
Michelle McGuire BA ’92
 
Tricia Melnik BA ’92
Tricia Melnik BA ’92
 
Eileen Niedermann BS ’92
Eileen Niedermann BS ’92
 
Mark Edwin Peterson BA ’92
Mark Edwin Peterson BA ’92
 
Beth Anne Pratt BA ’92
Beth Anne Pratt BA ’92
 
Tom Rodhouse BS ’92
Tom Rodhouse BS ’92
 
Jen Castle Rotar BA ’92
Jen Castle Rotar BA ’92
 
Ted Sawyer BA ’92
Ted Sawyer BA ’92
 
Samantha Schoech BA ’92
Samantha Schoech BA ’92
 
Samantha Schoech BA ’92
Samantha Schoech BA ’92
 
Dara Singmaster BA ’92
Dara Singmaster BA ’92
 
Heather Skillman BA ’92
Heather Skillman BA ’92
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92
 
Selena A. Steinmetz BA ’92
Selena A. Steinmetz BA ’92
 
Pamela Strong BA ’92
Pamela Strong BA ’92
 
Grace Taylor BA ’92
Grace Taylor BA ’92
 
Mel Toney BA ’92
Mel Toney BA ’92
 
Kirsten Udani BA ’92
Kirsten Udani BA ’92
 
Matt Daly BA ’93
Matt Daly BA ’93
 
John E. Riutta BA ’93
John E. Riutta BA ’93
 
Eric Rorem BS ’93
Eric Rorem BS ’93
 
Dixie Rorem BS ’93
Dixie Rorem BS ’93
 
Dave Schleef BA ’93
Dave Schleef BA ’93
 
Tim White BA ’93
Tim White BA ’93
 
Amy Beacom BA ’94
Amy Beacom BA ’94
 
Fawn Bernhardt-Norvell BA ’94
Fawn Bernhardt-Norvell BA ’94
 
Greg Carlson BA ’94
Greg Carlson BA ’94
 
Rachel Eppinga BS ’94
Rachel Eppinga BS ’94
 
Sister Susan Rose Francois BA ’94
Sister Susan Rose Francois BA ’94
 
Susan Rose Francois, CSJP BA ’94
Susan Rose Francois, CSJP BA ’94
 
Susan Rose Francois, CSJP BA ’94
Susan Rose Francois, CSJP BA ’94
 
Shelly Harper BA ’94
Shelly Harper BA ’94
 
Shahzeb Jillani BS ’94
Shahzeb Jillani BS ’94
 
Stacey Kim BA ’94
Stacey Kim BA ’94
 
Allison Martin Rhodes BA ’94, JD ’99
Allison Martin Rhodes BA ’94, JD ’99
 
Marla Tacito BS ’94
Marla Tacito BS ’94
 
Robert Wilson BA ’94
Robert Wilson BA ’94
 
Catherine Allday-Davis BS ’95
Catherine Allday-Davis BS ’95
 
Barb Blakeslee MEd ’95
Barb Blakeslee MEd ’95
 
Sol Hill BA ’95
Sol Hill BA ’95
 
Tanja Kaneshiro BS ’95
Tanja Kaneshiro BS ’95
 
Moss Kaplan BA ’95
Moss Kaplan BA ’95
 
Arika Stephan Menzies BA ’95
Arika Stephan Menzies BA ’95
 
Les Perkins BS ’95
Les Perkins BS ’95
 
Lenore Reese BS ’95
Lenore Reese BS ’95
 
Tobin J. Zerba CAS ’94
Tobin J. Zerba CAS ’94
 
Kate Bowen Smith BS ’96
Kate Bowen Smith BS ’96
 
Adam Bradley BA ’96
Adam Bradley BA ’96
 
alexei dolgoff BS ’96
alexei dolgoff BS ’96
 
Andrea Fiorillo BA ’96
Andrea Fiorillo BA ’96
 
Cara Giacomini BA ’96
Cara Giacomini BA ’96
 
Joan Sandra Brown-Lindstedt BA ’96
Joan Sandra Brown-Lindstedt BA ’96
 
Emily Thomas ’96
Emily Thomas ’96
 
Eliot Barron BA ’97
Eliot Barron BA ’97
 
Brenna Bell BA ’97, JD ’01
Brenna Bell BA ’97, JD ’01
 
Robyn Bipes-Timm BA ’97
Robyn Bipes-Timm BA ’97
 
Robyn Bipes-Timm BA ’97
Robyn Bipes-Timm BA ’97
 
Darren Drabek BA ’97
Darren Drabek BA ’97
 
Kamla Hurst BA ’97
Kamla Hurst BA ’97
 
Sam Jordan BA ’97
Sam Jordan BA ’97
 
Noah K. Lesser BA ’97
Noah K. Lesser BA ’97
 
Daniel Mains BS ’97
Daniel Mains BS ’97
 
Naomi Pomeroy BA ’97
Naomi Pomeroy BA ’97
 
Rachel Pusey BA ’97
Rachel Pusey BA ’97
 
Jorge Sega BA ’97
Jorge Sega BA ’97
 
Jorge Sega BA ’97
Jorge Sega BA ’97
 
Sara Smith BA ’97
Sara Smith BA ’97
 
Inti St. Clair BA ’97
Inti St. Clair BA ’97
 
Nathan Steele BA ’97
Nathan Steele BA ’97
 
Nina Storm BA ’97
Nina Storm BA ’97
 
Nina Storm BA ’97
Nina Storm BA ’97
 
Steve Tammelleo BS ’97
Steve Tammelleo BS ’97
 
Toshinobu Toyama BA ’97
Toshinobu Toyama BA ’97
 
Julianna Nelson Vermeys BA ’97, MA ’06
Julianna Nelson Vermeys BA ’97, MA ’06
 
Jon Weigand BA ’97
Jon Weigand BA ’97
 
Megan Williams BA ’97
Megan Williams BA ’97
 
Susan Zimlich BS ’97
Susan Zimlich BS ’97
 
Andrew Beckham BA ’98, MAT ’01
Andrew Beckham BA ’98, MAT ’01
 
Erin Black BA ’98
Erin Black BA ’98
 
Anne Margeson Carlson BA ’98
Anne Margeson Carlson BA ’98
 
Bonnie Tompkins Crawford BA ’98
Bonnie Tompkins Crawford BA ’98
 
Bonnie Crawford BA ’98
Bonnie Crawford BA ’98
 
Jen Cyphers BA ’98
Jen Cyphers BA ’98
 
Ciel Downing BA ’98, MA ’00
Ciel Downing BA ’98, MA ’00
 
Tanya Dumas BA ’98
Tanya Dumas BA ’98
 
Andrew Franklin BA ’98
Andrew Franklin BA ’98
 
Andrew Franklin BA ’98
Andrew Franklin BA ’98
 
Lisa Gerlits BA ’98
Lisa Gerlits BA ’98
 
Molly McAllister BA ’98
Molly McAllister BA ’98
 
Natalie Nuttall BA ’98
Natalie Nuttall BA ’98
 
Jaime Puccioni BA ’98
Jaime Puccioni BA ’98
 
Nedra Rezinas BA ’98
Nedra Rezinas BA ’98
 
Jason Rodgers BA ’98
Jason Rodgers BA ’98
 
Suzanne Liberman Saito BA ’98
Suzanne Liberman Saito BA ’98
 
Rosanne Scott BA ’98
Rosanne Scott BA ’98
 
Emily Seru BA ’98
Emily Seru BA ’98
 
Justin Sternberg BA ’98
Justin Sternberg BA ’98
 
Katy Davidson BA ’99
Katy Davidson BA ’99
 
Nathan Fey BA ’99
Nathan Fey BA ’99
 
Kristin Flickinger BA ’99
Kristin Flickinger BA ’99
 
Kristin Flickinger BA ’99
Kristin Flickinger BA ’99
 
Kristin Gasteazoro BA ’99
Kristin Gasteazoro BA ’99
 
Chance M. Gilford BA ’99
Chance M. Gilford BA ’99
 
Heather Dittmore Kalowsky BA ’99
Heather Dittmore Kalowsky BA ’99
 
Jake Longstreth BA ’99
Jake Longstreth BA ’99
 
Alanna Miel BA ’99
Alanna Miel BA ’99
 
Nicole Miranda BA ’99
Nicole Miranda BA ’99
 
Jason Rosenblatt BA ’99
Jason Rosenblatt BA ’99
 
Adam A. Smith BA ’99
Adam A. Smith BA ’99
 
Lora Lyn Worden BA ’99
Lora Lyn Worden BA ’99
 
Carrie Wynkoop BA ’99
Carrie Wynkoop BA ’99
 
Laresa Beck BA ’00
Laresa Beck BA ’00
 
Emily L. (Payne) Davis BA ’00, MAT ’02
Emily L. (Payne) Davis BA ’00, MAT ’02
 
Shaen Germain BA ’00
Shaen Germain BA ’00
 
Jared Hager BA ’00
Jared Hager BA ’00
 
Arusi Loprinzi BA ’00
Arusi Loprinzi BA ’00
 
Tim Revett BA ’00
Tim Revett BA ’00
 
Carrie Ridgway BA ’00
Carrie Ridgway BA ’00
 
Jeremy Skinner BA ’00
Jeremy Skinner BA ’00
 
Jake Thomas BA ’00
Jake Thomas BA ’00
 
Jeffrey Woodcox BA ’00, JD ’06
Jeffrey Woodcox BA ’00, JD ’06
 
Sione Aeschliman BA ’01
Sione Aeschliman BA ’01
 
Bethany Dengler-Germain BA ’01
Bethany Dengler-Germain BA ’01
 
Adam Dixon BA ’01
Adam Dixon BA ’01
 
Barry Friedman BA ’01
Barry Friedman BA ’01
 
Klas Holmlund BA ’01
Klas Holmlund BA ’01
 
Lucas Jackson BA ’01
Lucas Jackson BA ’01
 
Allison Meyer BA ’01
Allison Meyer BA ’01
 
Khanh Pham BA ’01
Khanh Pham BA ’01
 
Siobhan Loughran Taylor BA ’81
Siobhan Loughran Taylor BA ’81
 
Adam Wiedmann BA ’01
Adam Wiedmann BA ’01
 
Jeremy Wilson BA ’01
Jeremy Wilson BA ’01
 
Lisa Blee BA ’02
Lisa Blee BA ’02
 
Andrew Somers Cody BA ’02
Andrew Somers Cody BA ’02
 
Valisa Higman BA ’02
Valisa Higman BA ’02
 
Morgan Madison BA ’02
Morgan Madison BA ’02
 
Kimo Nelson BA ’02
Kimo Nelson BA ’02
 
Sam Perkins BA ’02
Sam Perkins BA ’02
 
Neil Weare BA ’02
Neil Weare BA ’02
 
Shelbi Wescott BA ’02
Shelbi Wescott BA ’02
 
Marjorie Bell BA ’03
Marjorie Bell BA ’03
 
Marjorie Bell BA ’03
Marjorie Bell BA ’03
 
Chris Butts BA ’03
Chris Butts BA ’03
 
Emilia Carley-Roe Brasier BA ’03
Emilia Carley-Roe Brasier BA ’03
 
John Gardner BA ’03
John Gardner BA ’03
 
Tracy Harris Sanders BA ’03
Tracy Harris Sanders BA ’03
 
Gaea Haymaker BA ’03
Gaea Haymaker BA ’03
 
Myah Moore Irick BA ’03
Myah Moore Irick BA ’03
 
Laura Kaplan BA ’03
Laura Kaplan BA ’03
 
Daniel Knox BA ’03
Daniel Knox BA ’03
 
Liz Larter BA ’03
Liz Larter BA ’03
 
Elizabeth Larter BA ’03
Elizabeth Larter BA ’03
 
Amelia Nestler BA ’03
Amelia Nestler BA ’03
 
Christopher Phan BA ’03
Christopher Phan BA ’03
 
Sarah Phan-Budd BA ’03
Sarah Phan-Budd BA ’03
 
Annie Thomas BA ’03
Annie Thomas BA ’03
 
Courtney Caughran Winkfield BA ’03
Courtney Caughran Winkfield BA ’03
 
Usman Ally BA ’04
Usman Ally BA ’04
 
Blake Androff BA ’04
Blake Androff BA ’04
 
Catie O’Keefe Dargue BA ’04
Catie O’Keefe Dargue BA ’04
 
Anisa Goforth BA ’04
Anisa Goforth BA ’04
 
Deva Gatica Temple BA ’04
Deva Gatica Temple BA ’04
 
Melissa Thaw BA ’04
Melissa Thaw BA ’04
 
Diana Wiener Rosengard BA ’04, JD ’09
Diana Wiener Rosengard BA ’04, JD ’09
 
Michele Anderson BA ’05
Michele Anderson BA ’05
 
Sharl Azar BA ’05
Sharl Azar BA ’05
 
Miya Barnett BA ’05
Miya Barnett BA ’05
 
Alex Chapin BA ’05
Alex Chapin BA ’05
 
Mac Glovinsky BA ’05
Mac Glovinsky BA ’05
 
Christine Jacobson BA ’05
Christine Jacobson BA ’05
 
Nate Jones BA ’05
Nate Jones BA ’05
 
Devesh Khanal BA ’05
Devesh Khanal BA ’05
 
Caitlin Murphy Nash ’05
Caitlin Murphy Nash ’05
 
Nick Richey BA ’05
Nick Richey BA ’05
 
Meghan Sinnott BA ’05
Meghan Sinnott BA ’05
 
James Atkin BA ’06
James Atkin BA ’06
 
Alyssa Babin BA ’06
Alyssa Babin BA ’06
 
Craig Beebe BA ’06
Craig Beebe BA ’06
 
Brandon Berg CAS ’06
Brandon Berg CAS ’06
 
Maggee Bond BA ’06
Maggee Bond BA ’06
 
Shannon Brady BA ’06
Shannon Brady BA ’06
 
Anna Brones BA ’06
Anna Brones BA ’06
 
Anne Chamberlin BA ’06
Anne Chamberlin BA ’06
 
Abigail Conley MA ’06
Abigail Conley MA ’06
 
Laura Content BA ’06
Laura Content BA ’06
 
Katie Cooley BA ’06
Katie Cooley BA ’06
 
Aimee Craig BA ’06
Aimee Craig BA ’06
 
Beverley Dancy BA ’06
Beverley Dancy BA ’06
 
Jordan Dunn-Small BA ’06
Jordan Dunn-Small BA ’06
 
Ryan Essman BA ’06
Ryan Essman BA ’06
 
Beka Feathers BA ’06
Beka Feathers BA ’06
 
Laurel Glasmire BA ’06
Laurel Glasmire BA ’06
 
Laurel Glasmire BA ’06
Laurel Glasmire BA ’06
 
Laura Herberg BA ’06
Laura Herberg BA ’06
 
Yu Hou BA ’06
Yu Hou BA ’06
 
Isaac Kaplan-Woolner BA ’06
Isaac Kaplan-Woolner BA ’06
 
Nicole Kaupp BA ’06
Nicole Kaupp BA ’06
 
Timothy Sean Kelly BA ’06
Timothy Sean Kelly BA ’06
 
Nicki Kennedy BA ’06
Nicki Kennedy BA ’06
 
Nicki Kennedy BA ’06
Nicki Kennedy BA ’06
 
Burdett MacLean BA ’06
Burdett MacLean BA ’06
 
Carla McHattie BA ’06
Carla McHattie BA ’06
 
Laurel Nakanishi BA ’06
Laurel Nakanishi BA ’06
 
Pondie Nicholson Taylor BA ’06
Pondie Nicholson Taylor BA ’06
 
M.J. Petroni BA ’06
M.J. Petroni BA ’06
 
Sara Porterfield BA ’06
Sara Porterfield BA ’06
 
Allison Spector BA ’06
Allison Spector BA ’06
 
Rhett Tatum BA ’06
Rhett Tatum BA ’06
 
Anne van Gessel BA ’06
Anne van Gessel BA ’06
 
Anton Van Oosbree BA ’06
Anton Van Oosbree BA ’06
 
Molly Young BA ’06
Molly Young BA ’06
 
Andrew Barnes BA ’07
Andrew Barnes BA ’07
 
Dylan Beamer BA ’07
Dylan Beamer BA ’07
 
Steve Brennan ’07
Steve Brennan ’07
 
Katie Churchwell BA ’07
Katie Churchwell BA ’07
 
Andrew Conner BA ’07
Andrew Conner BA ’07
 
Erin Conner BA ’07
Erin Conner BA ’07
 
Devon Downeysmith BA ’07
Devon Downeysmith BA ’07
 
Ben Elkind BA ’07
Ben Elkind BA ’07
 
Craig Gilden BA ’07
Craig Gilden BA ’07
 
Alexander Harwood-Karlik BA ’07
Alexander Harwood-Karlik BA ’07
 
Chelsea Heveran BA ’07
Chelsea Heveran BA ’07
 
Andrew Kumpuris BA ’07
Andrew Kumpuris BA ’07
 
Jay LaVoie BA ’07
Jay LaVoie BA ’07
 
Jason Marrone BA ’07
Jason Marrone BA ’07
 
Matt Masciocchi BA ’07
Matt Masciocchi BA ’07
 
Jarrod McCann BA ’07
Jarrod McCann BA ’07
 
Jennifer Newtson-Schick BA ’07
Jennifer Newtson-Schick BA ’07
 
Cailin O’Brien-Feeney BA ’07
Cailin O’Brien-Feeney BA ’07
 
Jennifer Phillips-Vanderberg BA ’07
Jennifer Phillips-Vanderberg BA ’07
 
Averell Schmidt BA ’07
Averell Schmidt BA ’07
 
Claire Smallwood BA ’07
Claire Smallwood BA ’07
 
Jocelyn Stokes BA ’07
Jocelyn Stokes BA ’07
 
Sasha Stortz BA ’07
Sasha Stortz BA ’07
 
Erica Thompson BA ’07
Erica Thompson BA ’07
 
Austin Watson BA ’07
Austin Watson BA ’07
 
Dan West BA ’07
Dan West BA ’07
 
Amber Wiesenfeld BA ’07
Amber Wiesenfeld BA ’07
 
Eric Atcheson BA ’08
Eric Atcheson BA ’08
 
Rosie Ayala BA ’08
Rosie Ayala BA ’08
 
Chris Bailey BA ’08
Chris Bailey BA ’08
 
Amy Baugher BA ’08
Amy Baugher BA ’08
 
Stephanie Beechem BA ’08
Stephanie Beechem BA ’08
 
Nick Bjork BA ’08
Nick Bjork BA ’08
 
Amber Case BA ’08
Amber Case BA ’08
 
Jon Charnas BA ’08
Jon Charnas BA ’08
 
Rafael Cuevas BA ’08
Rafael Cuevas BA ’08
 
Helana Darwin BA ’08
Helana Darwin BA ’08
 
Adam Gregg BA ’08
Adam Gregg BA ’08
 
Jason Korff BA ’08
Jason Korff BA ’08
 
Rosalie Moffett BA ’08
Rosalie Moffett BA ’08
 
Matthew Nelson BA ’08
Matthew Nelson BA ’08
 
Sam Stigler BA ’08
Sam Stigler BA ’08
 
Whitney Tawney BA ’08
Whitney Tawney BA ’08
 
Corey Van Landingham BA ’08
Corey Van Landingham BA ’08
 
Britta Baechler BA ’09
Britta Baechler BA ’09
 
Timur Baiguzhinov ’09
Timur Baiguzhinov ’09
 
Rachael Berg BA ’09
Rachael Berg BA ’09
 
David Berman BA ’09
David Berman BA ’09
 
Mary Bodine BA ’09, JD ’13
Mary Bodine BA ’09, JD ’13
 
Ananda Ellis BA ’09
Ananda Ellis BA ’09
 
Kimberly Fanshier BA ’09
Kimberly Fanshier BA ’09
 
Sarit Gluz BA ’09
Sarit Gluz BA ’09
 
Alex Hackbarth BA ’09
Alex Hackbarth BA ’09
 
Alex Harsha BA ’09
Alex Harsha BA ’09
 
Prachi Jha BA ’09
Prachi Jha BA ’09
 
David Martin MA ’09
David Martin MA ’09
 
Mary Davis McKay BA ’09
Mary Davis McKay BA ’09
 
Meg Mills-Novoa BA ’09
Meg Mills-Novoa BA ’09
 
Sonja Myklebust BA ʼ09
Sonja Myklebust BA ʼ09
 
Laura Preston BA ’09
Laura Preston BA ’09
 
Peter Seilheimer BA ’09
Peter Seilheimer BA ’09
 
Aleta Storch BA ’09
Aleta Storch BA ’09
 
Ari Turrentine BA ’09
Ari Turrentine BA ’09
 
Thomas Youmans BA ’09
Thomas Youmans BA ’09
 
Jahsie Ault BA ’10
Jahsie Ault BA ’10
 
Lauren Bowden BA ’10
Lauren Bowden BA ’10
 
Lauren Brown BA ’10
Lauren Brown BA ’10
 
Rebecca Cloud BA ’10
Rebecca Cloud BA ’10
 
Kirsten Fix BA ’10, MA ’17
Kirsten Fix BA ’10, MA ’17
 
Haben Girma BA ’10
Haben Girma BA ’10
 
Emily Gregory BA ’10
Emily Gregory BA ’10
 
Sander Gusinow BA ’10
Sander Gusinow BA ’10
 
Liz Holliday BA ’10
Liz Holliday BA ’10
 
Niccolo Jose BA ’10
Niccolo Jose BA ’10
 
Greg Karnes BA ’10
Greg Karnes BA ’10
 
Christopher Keady BA ’10
Christopher Keady BA ’10
 
Zach Kearl BA ’10
Zach Kearl BA ’10
 
Zach Kearl BA ’10
Zach Kearl BA ’10
 
Madison Kyger BA ’10
Madison Kyger BA ’10
 
Marie Lafortune BA ’10
Marie Lafortune BA ’10
 
Zeb Larson BA ’10
Zeb Larson BA ’10
 
Zeb Larson BA ’10
Zeb Larson BA ’10
 
Matt Lundeberg BA ’10
Matt Lundeberg BA ’10
 
Nick Makanna BA ’10
Nick Makanna BA ’10
 
Laser Malena-Webber BA ’10
Laser Malena-Webber BA ’10
 
Anne McHugh BA ’10
Anne McHugh BA ’10
 
Maria Morrisson Copolillo BA ’10
Maria Morrisson Copolillo BA ’10
 
Ashley Moss BA ’10
Ashley Moss BA ’10
 
Jessica Mullins BA ’10
Jessica Mullins BA ’10
 
Louis Prahl BA ’10
Louis Prahl BA ’10
 
Alex Ramirez de Cruz BA ’10
Alex Ramirez de Cruz BA ’10
 
Patricia Robus BA ’10
Patricia Robus BA ’10
 
Jesse Schouboe
Jesse Schouboe
 
Maile Speakman BA ’10
Maile Speakman BA ’10
 
Ethan Stone BA ’10
Ethan Stone BA ’10
 
Terra Thorndike BA ’10
Terra Thorndike BA ’10
 
Hannah Tierney BA ’10
Hannah Tierney BA ’10
 
Betto van Waarden BA ’10
Betto van Waarden BA ’10
 
Stephanie Witkowski BA ’10
Stephanie Witkowski BA ’10
 
Kali Aguilera BA ’11
Kali Aguilera BA ’11
 
L-E Baldwin BA ’11
L-E Baldwin BA ’11
 
Maren Corbly BA ’11
Maren Corbly BA ’11
 
Rachel Erickson BA ’11
Rachel Erickson BA ’11
 
Annie Fassler BA ’11
Annie Fassler BA ’11
 
Kat Fiedler BA ’11
Kat Fiedler BA ’11
 
Pamela Garman BA ’11
Pamela Garman BA ’11
 
Jonah Geil-Neufeld BA ’11
Jonah Geil-Neufeld BA ’11
 
Christina Greever BA ’11
Christina Greever BA ’11
 
Kiran Herbert BA ’11
Kiran Herbert BA ’11
 
Walt J. BA ’11
Walt J. BA ’11
 
Elizabeth Jaeger BA ’11
Elizabeth Jaeger BA ’11
 
Sam Jewell BA ’11
Sam Jewell BA ’11
 
David Kroman BA ’11
David Kroman BA ’11
 
Ben Larsen BA ’11
Ben Larsen BA ’11
 
Richie LeDonne Lenne BA ’11
Richie LeDonne Lenne BA ’11
 
Jessica Lodal BA ’11
Jessica Lodal BA ’11
 
Rhea Manley BA ’11
Rhea Manley BA ’11
 
Benjamin Manne BA ’11
Benjamin Manne BA ’11
 
Tessa Marzulla BA ’11
Tessa Marzulla BA ’11
 
Kate Myers BA ’11
Kate Myers BA ’11
 
Dith Pamp BA ’11
Dith Pamp BA ’11
 
Katherine Paul BA ’11
Katherine Paul BA ’11
 
Carolyn Pursinger BA ’11
Carolyn Pursinger BA ’11
 
Jennifer Schildmeyer BA ’11
Jennifer Schildmeyer BA ’11
 
Mariah Shields BA ’11
Mariah Shields BA ’11
 
Katherine Shores BA ’11
Katherine Shores BA ’11
 
Hannah Somhegyi BA ’11
Hannah Somhegyi BA ’11
 
Kai Watts BA ’11
Kai Watts BA ’11
 
Meryl Wisner BA ’11
Meryl Wisner BA ’11
 
Nora Apter BA ’12
Nora Apter BA ’12
 
Karl Berger BA ’12
Karl Berger BA ’12
 
Jacob Brennan BA ’12
Jacob Brennan BA ’12
 
Barra Brown BA ’12
Barra Brown BA ’12
 
Kemiyondo Coutinho BA ’12
Kemiyondo Coutinho BA ’12
 
Jared Delahaye BA ’12
Jared Delahaye BA ’12
 
Serena (Ancheta) Frisina BA ’12
Serena (Ancheta) Frisina BA ’12
 
Erin Gravley BA ’12
Erin Gravley BA ’12
 
Sean Inoue BA ’12
Sean Inoue BA ’12
 
Heather Kitada Smalley BA ’12
Heather Kitada Smalley BA ’12
 
Krissy Lyon BA ’12
Krissy Lyon BA ’12
 
Madeline Noland (Wielgus) BA ’12
Madeline Noland (Wielgus) BA ’12
 
Megan Percell BA ’12
Megan Percell BA ’12
 
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13
 
Branden Pursinger BA ’12
Branden Pursinger BA ’12
 
Jordan Buysse BA ’13
Jordan Buysse BA ’13
 
Nate Cohen BA ’13
Nate Cohen BA ’13
 
Hannah Cooper BA ’13
Hannah Cooper BA ’13
 
Clare Eisenberg BA ’13
Clare Eisenberg BA ’13
 
Andrew Frisina BA ’13
Andrew Frisina BA ’13
 
Zein Hassanein BA ’13
Zein Hassanein BA ’13
 
Julia Huggins BA ’13
Julia Huggins BA ’13
 
Eline Leemans Lenne BA ’13
Eline Leemans Lenne BA ’13
 
Alexa Moore BA ’13
Alexa Moore BA ’13
 
Dexter Pearce BA ’13
Dexter Pearce BA ’13
 
Emma Redfoot BA ’13
Emma Redfoot BA ’13
 
Lauren Reiterman BA ’13
Lauren Reiterman BA ’13
 
Dominique Shannon BA ’13
Dominique Shannon BA ’13
 
Darya Watnick BA ’13
Darya Watnick BA ’13
 
Kathleen Burckhardt BA ’14
Kathleen Burckhardt BA ’14
 
Sarah Clement BA ’14
Sarah Clement BA ’14
 
Juliana DePietro BA ’14
Juliana DePietro BA ’14
 
Asraa Jaber BA ’14, MA ’16
Asraa Jaber BA ’14, MA ’16
 
Sam Lehman BA ’14
Sam Lehman BA ’14
 
Micah Leinbach BA ’14
Micah Leinbach BA ’14
 
Nik Mahapatra BA ’14
Nik Mahapatra BA ’14
 
Mia McLaughlin BA ’14
Mia McLaughlin BA ’14
 
Nathan Romine BA ’14
Nathan Romine BA ’14
 
Sarah Schaefer BA ’14
Sarah Schaefer BA ’14
 
Sarra Wynn BA ’14
Sarra Wynn BA ’14
 
William Aime BA ’15
William Aime BA ’15
 
Jake Bartman BA ’15
Jake Bartman BA ’15
 
Mackenzie Batali BA ’15
Mackenzie Batali BA ’15
 
Ian Blair BA ’15
Ian Blair BA ’15
 
Siri DeMarche BA ’15
Siri DeMarche BA ’15
 
Isabella Fabens BA ’15
Isabella Fabens BA ’15
 
Marisol Jenkins BA ’15
Marisol Jenkins BA ’15
 
David Jenkins BA ’15
David Jenkins BA ’15
 
Cedar Teionie’táthe Jocks BA ’15
Cedar Teionie’táthe Jocks BA ’15
 
Katherine Keith BA ’15
Katherine Keith BA ’15
 
Lucy Lurie BA ’15
Lucy Lurie BA ’15
 
Megan McCaffrey BA ’15
Megan McCaffrey BA ’15
 
Anna McClain BA ’15
Anna McClain BA ’15
 
Loren Naldoza BA ’15
Loren Naldoza BA ’15
 
Eva Ramey BA ’15
Eva Ramey BA ’15
 
Ben Robinson BA ’15
Ben Robinson BA ’15
 
Brigitte Russo BA ’15
Brigitte Russo BA ’15
 
Amy Miyako BA ’15
Amy Miyako BA ’15
 
Mason Wordell BA ’15
Mason Wordell BA ’15
 
Caleb Diehl BA ’16
Caleb Diehl BA ’16
 
Greg Geraldo BA ’16
Greg Geraldo BA ’16
 
Alexa Jakusovszky BA ’16
Alexa Jakusovszky BA ’16
 
Jessye Lavine BA ’16
Jessye Lavine BA ’16
 
Trevor Sargent BA ’16
Trevor Sargent BA ’16
 
Holly Thomson BA ’16
Holly Thomson BA ’16
 
Jacob Weiss BA ’16
Jacob Weiss BA ’16
 
Carl Appleton BA ’17
Carl Appleton BA ’17
 
Erin R. Carlson BA ’17
Erin R. Carlson BA ’17
 
Erick P. Christopherson BA ’17
Erick P. Christopherson BA ’17
 
Andrea Dean BA ’17
Andrea Dean BA ’17
 
Mikaela Dibble-Kahn BA ’17
Mikaela Dibble-Kahn BA ’17
 
Caroline Gray BA ’17
Caroline Gray BA ’17
 
Caroline Gray BA ’17
Caroline Gray BA ’17
 
Emma Grillo BA ’17
Emma Grillo BA ’17
 
Jessica Meyerzon BA ’17
Jessica Meyerzon BA ’17
 
Shay Myerson BA ’17
Shay Myerson BA ’17
 
Frances Swanson BA ’17
Frances Swanson BA ’17
 
Renee Allums-D’Espyne BA ’18
Renee Allums-D’Espyne BA ’18
 
Alex Bache CAS ’18
Alex Bache CAS ’18
 
Lindsey Clark BA ’18
Lindsey Clark BA ’18
 
Emily Cornett BA ’18
Emily Cornett BA ’18
 
Lani Felicitas BA ’18
Lani Felicitas BA ’18
 
Sema Hasan BA ’18
Sema Hasan BA ’18
 
Makayela Johnson BA ’18
Makayela Johnson BA ’18
 
Markel Leonard BA ’18
Markel Leonard BA ’18
 
Arpana Nautiyal BA ’18
Arpana Nautiyal BA ’18
 
Nina Oishi BA ’18
Nina Oishi BA ’18
 
Thor Retzlaff BA ’18
Thor Retzlaff BA ’18
 
Eric Sauer BA ’18
Eric Sauer BA ’18
 
Harrison Smith BA ’18
Harrison Smith BA ’18
 
Kate Smock BA ’18
Kate Smock BA ’18
 
Jackson Thein BA ’18
Jackson Thein BA ’18
 
Shelby Ziccardi BA ’18
Shelby Ziccardi BA ’18
 
Cyan Cowap BA ’19
Cyan Cowap BA ’19
 
Jemma Goddard BA ’19
Jemma Goddard BA ’19
 
Emily Hayes-Rich BA ’19
Emily Hayes-Rich BA ’19
 
Grace Hennessey McMickens BA ’19
Grace Hennessey McMickens BA ’19
 
Ariel Moyal BA ’19
Ariel Moyal BA ’19
 
Sam Peers Nitzberg BA ’19
Sam Peers Nitzberg BA ’19
 
Zack Sessions BA ’12
Zack Sessions BA ’12
 
Mila Wolpert BA ’19
Mila Wolpert BA ’19
 
Zafar Ali BA ’20
Zafar Ali BA ’20
 
Amelia Eichel BA ’20
Amelia Eichel BA ’20
 
Dylan Hankins BA ’20
Dylan Hankins BA ’20
 
Cole Harris BA ’20
Cole Harris BA ’20
 
Ellie Miller BA ’20
Ellie Miller BA ’20
 
Kellan Navarre BA ’20
Kellan Navarre BA ’20
 
Ochuko Akpovbovbo BA ’21
Ochuko Akpovbovbo BA ’21
 
Andrea Lewis BA ’21
Andrea Lewis BA ’21