CAS Class Notes

Winifred Hallmark ’39
Winifred Hallmark ’39 
 
Gerald H. Perry ’40
Gerald H. Perry ’40 
 
Joseph W. Storer ’40
Joseph W. Storer ’40 
 
Elaine Rohse ’42
Elaine Rohse ’42 
 
Edith Foleen Zimmerman BA ’42
Edith Foleen Zimmerman BA ’42 
 
Barbara Koch CAS ʼ44
Barbara Koch CAS ʼ44 
 
Patricia Graham Burfield ’45
Patricia Graham Burfield ’45 
 
William D. Harrison ’46
William D. Harrison ’46 
 
Annie C. Brooks BS ’47
Annie C. Brooks BS ’47 
 
Ann Coleman BS ’47
Ann Coleman BS ’47 
 
Ivan V. Gillam BS ’47
Ivan V. Gillam BS ’47 
 
Lore Labby ’47
Lore Labby ’47 
 
Stanley Ludlow BS ’47
Stanley Ludlow BS ’47 
 
Dorothy Kirkwood Mooney BA ’47
Dorothy Kirkwood Mooney BA ’47 
 
Robert R. Warner BS ’47
Robert R. Warner BS ’47 
 
Carolyn Fairfield BA ’48
Carolyn Fairfield BA ’48 1948
 
John C. Little BS ’48
John C. Little BS ’48 1948
 
Jean McDougal BA ’48
Jean McDougal BA ’48 1948
 
Charles A. Tomassene CAS ’48
Charles A. Tomassene CAS ’48 1948
 
Ernest C. Weaver BS ’48
Ernest C. Weaver BS ’48 1948
 
Theodore F. DeBauw BS ’49
Theodore F. DeBauw BS ’49 1949
 
Willard D. Gish BS ’49
Willard D. Gish BS ’49 1949
 
Jack H. Hutchinson BA ’49
Jack H. Hutchinson BA ’49 1949
 
Loretta Kalmbach Lorenz BA ʼ49
Loretta Kalmbach Lorenz BA ʼ49 1949
 
Florence S. Morford BA ’49
Florence S. Morford BA ’49 1949
 
Alfred Schumann BS ’49
Alfred Schumann BS ’49 1949
 
Ralph E. Smith BS ’49
Ralph E. Smith BS ’49 1949
 
Bernice Stewart BS ’49
Bernice Stewart BS ’49 1949
 
Warren C. Craig ’50
Warren C. Craig ’50 
 
Margrett L. Devin BA ’50
Margrett L. Devin BA ’50 
 
Marjorie J. Doty BA ’50
Marjorie J. Doty BA ’50 
 
Eva Driscoll BA ’50
Eva Driscoll BA ’50 
 
Melvin E. Kosher BS ʼ50
Melvin E. Kosher BS ʼ50 
 
Robert E. McEnany BS ’50
Robert E. McEnany BS ’50 
 
Marie S. McMillan BA ’50
Marie S. McMillan BA ’50 
 
Patricia Barnard Stipe BA ’50
Patricia Barnard Stipe BA ’50 
 
George B. Thompson BA ’50
George B. Thompson BA ’50 
 
Persis Blachly BA ’51
Persis Blachly BA ’51 
 
Susan Blair BS ’51
Susan Blair BS ’51 
 
Marjorie Carlsen Chandler BS ’51
Marjorie Carlsen Chandler BS ’51 
 
Robert A. Flomer BS ’51
Robert A. Flomer BS ’51 
 
Barbara I. Godel ’51
Barbara I. Godel ’51 
 
Robert Graves BA ’51
Robert Graves BA ’51 
 
James R. Haskett BS ’51
James R. Haskett BS ’51 
 
Cliff L. Low BS ʼ51
Cliff L. Low BS ʼ51 
 
Mary Anderson Munro BA ’51
Mary Anderson Munro BA ’51 
 
Norman W. Schwinge BS ’51
Norman W. Schwinge BS ’51 
 
Joan Scwhinge BA ’51
Joan Scwhinge BA ’51 
 
Donald R. Sempert BS ’51
Donald R. Sempert BS ’51 
 
Mary L. Somerville BA ’51
Mary L. Somerville BA ’51 
 
Robert A. Thomas BS ’51
Robert A. Thomas BS ’51 
 
Herbert F. Williams BS ’51
Herbert F. Williams BS ’51 
 
Hazen R.C. Barnard BS ’52
Hazen R.C. Barnard BS ’52 
 
Carol J. Bigham Russell BA ’52
Carol J. Bigham Russell BA ’52 
 
Joan Coudright BS ’52
Joan Coudright BS ’52 
 
Francis A. Cox BS ’52
Francis A. Cox BS ’52 
 
Patrick Hibbard BS ’52
Patrick Hibbard BS ’52 
 
Terry Irving BS ’52
Terry Irving BS ’52 
 
Thomas M. Manfull BS ’52
Thomas M. Manfull BS ’52 
 
Paul R. Nordstrom BS ’52
Paul R. Nordstrom BS ’52 
 
Barbara Reeves ’52
Barbara Reeves ’52 
 
Dolores B. Banz Scott BS ’52
Dolores B. Banz Scott BS ’52 
 
Jo Ann Siders BS ’52
Jo Ann Siders BS ’52 
 
Robert L. Stein BS ’52
Robert L. Stein BS ’52 
 
David L. Thayer BS ʼ52
David L. Thayer BS ʼ52 
 
Charles T. Allen Jr. BS ’53
Charles T. Allen Jr. BS ’53 
 
James B. Barlow BS ’53
James B. Barlow BS ’53 
 
Shirley Botti BA ’53
Shirley Botti BA ’53 
 
Colleen Creswell Croll BS ’53
Colleen Creswell Croll BS ’53 
 
Mary Hooper Drabkin BA ʼ53
Mary Hooper Drabkin BA ʼ53 
 
Shirley Englund BM ’53
Shirley Englund BM ’53 
 
John G. Feuz BS ’53
John G. Feuz BS ’53 
 
Clara Hardt BS ʼ53
Clara Hardt BS ʼ53 
 
Clarence L. Kaufman BS ’53
Clarence L. Kaufman BS ’53 
 
Ülo Kiigemägi BA ’53
Ülo Kiigemägi BA ’53 
 
Elizabeth Martell BS ʼ53
Elizabeth Martell BS ʼ53 
 
Fred L. Olson BS ’53
Fred L. Olson BS ’53 
 
Stanley J. Prager BS ’53
Stanley J. Prager BS ’53 
 
Keith B. Rislove ’53
Keith B. Rislove ’53 
 
James L. Shinn ’53
James L. Shinn ’53 
 
Nancy Pond Suehs BS ’53
Nancy Pond Suehs BS ’53 
 
Carolyn J. Vesterstein BS ’53
Carolyn J. Vesterstein BS ’53 
 
Haig O. Cartozian Jr. BS ’54
Haig O. Cartozian Jr. BS ’54 1954
 
Elizabeth Hollingsworth BS ’54
Elizabeth Hollingsworth BS ’54 1954
 
Orval K. Jacques BS ’54
Orval K. Jacques BS ’54 1954
 
Shirley A. Jewel BS ’54
Shirley A. Jewel BS ’54 1954
 
Dyrk W. Lansdon BS ’54
Dyrk W. Lansdon BS ’54 1954
 
William Lewis BS ’54
William Lewis BS ’54 1954
 
Bonny McKnight ’54
Bonny McKnight ’54 1954
 
Jean Marie Peterson BS ’54
Jean Marie Peterson BS ’54 1954
 
Francis Reed BA ’54
Francis Reed BA ’54 1954
 
Marilee Scheer ’54
Marilee Scheer ’54 1954
 
Norman L. Stauffer BS ’54
Norman L. Stauffer BS ’54 1954
 
Donald E. Stevenson BS ’54
Donald E. Stevenson BS ’54 1954
 
Helen Doig West ’54
Helen Doig West ’54 1954
 
Lyle O. Wilson BA ’54
Lyle O. Wilson BA ’54 1954
 
Charles Bartholomaus BA ’55
Charles Bartholomaus BA ’55 
 
Catherine Eagle BS ʼ55
Catherine Eagle BS ʼ55 
 
Donald M. Lunday BA ’55
Donald M. Lunday BA ’55 
 
James A. Misko BS ʼ55
James A. Misko BS ʼ55 
 
Albert A. Nickels BS ’55
Albert A. Nickels BS ’55 
 
Kenneth N. Owens BA ’55
Kenneth N. Owens BA ’55 
 
Ruth Gregerson Tyler BS ’55
Ruth Gregerson Tyler BS ’55 
 
Hal L. Adrian BS ’56
Hal L. Adrian BS ’56 
 
Virginia S. Heisler ’56
Virginia S. Heisler ’56 
 
Dorothy J. Jacobsen Stumm ’56
Dorothy J. Jacobsen Stumm ’56 
 
Ron Loew BS ’56
Ron Loew BS ’56 
 
Gordon W. Makinster BS ’56, MAT ’61
Gordon W. Makinster BS ’56, MAT ’61 
 
Joanne Forstrom Nash BM ’56
Joanne Forstrom Nash BM ’56 
 
Dean B. Orton BS ’56
Dean B. Orton BS ’56 
 
Robert E. Taylor BS ’56
Robert E. Taylor BS ’56 
 
Dr. Betty Thompson BS ’56
Dr. Betty Thompson BS ’56 
 
Nancy Allan BS ’57
Nancy Allan BS ’57 1957
 
Lloyd Babler BS ’57
Lloyd Babler BS ’57 1957
 
Beverly Piland Creamer BS ’57
Beverly Piland Creamer BS ’57 1957
 
Dick Fiske BS ’57
Dick Fiske BS ’57 1957
 
Robert L. Franz BS ʼ57
Robert L. Franz BS ʼ57 1957
 
Keith Harcourt BA ’67
Keith Harcourt BA ’67 1957
 
Henry J. Kilmer BS ’57
Henry J. Kilmer BS ’57 1957
 
Charles E. Kraft BA ’57
Charles E. Kraft BA ’57 1957
 
Marianne Lane BS ʼ57
Marianne Lane BS ʼ57 1957
 
Jerry B. McClelland BS ’57
Jerry B. McClelland BS ’57 1957
 
Joseph W. Pashak BS ’57
Joseph W. Pashak BS ’57 1957
 
James D. Raines BS ’57
James D. Raines BS ’57 1957
 
David Sellers BA ’57
David Sellers BA ’57 1957
 
Carl E. Smith ’57
Carl E. Smith ’57 1957
 
Edgar W. Tomlin ’57
Edgar W. Tomlin ’57 1957
 
Fred T. Wilcox BS ’57
Fred T. Wilcox BS ’57 1957
 
Ronald C. Benfield BS ’58
Ronald C. Benfield BS ’58 1958
 
Byong Chung BS ’58
Byong Chung BS ’58 1958
 
Marlene K. Haldors BS ’58
Marlene K. Haldors BS ’58 1958
 
John Sherrill Houser BA ’58
John Sherrill Houser BA ’58 1958
 
Daryle Steffen BS ’58
Daryle Steffen BS ’58 1958
 
Wesley C. Strahm BS ’58
Wesley C. Strahm BS ’58 1958
 
Jack R. Willey BA ’58
Jack R. Willey BA ’58 1958
 
Dick Danskin BS ’59
Dick Danskin BS ’59 1959
 
Robert M. Ellerby BS ’59
Robert M. Ellerby BS ’59 1959
 
Mary Zoe Petersen BS ’59
Mary Zoe Petersen BS ’59 1959
 
Earl R. Rogness BS ’59
Earl R. Rogness BS ’59 1959
 
Lynn F. Roumagoux BS ’59, MAT ’69
Lynn F. Roumagoux BS ’59, MAT ’69 1959
 
Marcia Truswell ’59
Marcia Truswell ’59 1959
 
Richard L. Watson BS ’59
Richard L. Watson BS ’59 1959
 
Gordon W. Yelton BS ’59
Gordon W. Yelton BS ’59 1959
 
William H. Beazley BS ’60
William H. Beazley BS ’60 
 
James W. Crook BS ’60
James W. Crook BS ’60 1960
 
John R. Ellingson BS ’60
John R. Ellingson BS ’60 1960
 
Wilbert Coburn Freer BA ’60
Wilbert Coburn Freer BA ’60 1960
 
Larry E. Groves BS ’60
Larry E. Groves BS ’60 1960
 
Shirley A. Hawke BA ’60
Shirley A. Hawke BA ’60 1960
 
Dorothy Ruff BS ’60, MAT ’83
Dorothy Ruff BS ’60, MAT ’83 1960, 1983
 
James H. Stell BS ’60
James H. Stell BS ’60 1960
 
Monty Vincent BS ’60
Monty Vincent BS ’60 1960
 
Dan W. Wolfe BM ’60
Dan W. Wolfe BM ’60 1960
 
Nick Lewis BA ’61
Nick Lewis BA ’61 
 
Carolyn Matsen Buan BA ’61
Carolyn Matsen Buan BA ’61 
 
Wallace L. Moore BS ’61
Wallace L. Moore BS ’61 
 
Walter Sparks BS ’61
Walter Sparks BS ’61 
 
Donald J. Welcome BS ’61
Donald J. Welcome BS ’61 
 
Anne Whitman BS ’61
Anne Whitman BS ’61 
 
Mary Kay Emerson Britton BS ’62
Mary Kay Emerson Britton BS ’62 
 
Iris Phillips Karow BA ’62
Iris Phillips Karow BA ’62 
 
Thomas R. Keefer BS ’62
Thomas R. Keefer BS ’62 
 
Nancy Knudsen BA ’62
Nancy Knudsen BA ’62 
 
Susanna Campbell Kuo BA ’62
Susanna Campbell Kuo BA ’62 
 
Judy McLain Lewis BS ’62
Judy McLain Lewis BS ’62 
 
Rosemary Douglas Lombard BA ’62
Rosemary Douglas Lombard BA ’62 
 
William S. MacKay BS ’62
William S. MacKay BS ’62 
 
Edgar Martin BS ’62
Edgar Martin BS ’62 
 
Robert S. Pettingell BA ’62
Robert S. Pettingell BA ’62 
 
Ward Plummer BA ’62
Ward Plummer BA ’62 
 
Janet Vaughan Schwandt BA ’62
Janet Vaughan Schwandt BA ’62 
 
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75 1975
 
Ross Webb BS ’62
Ross Webb BS ’62 
 
James Whitman BS ’62
James Whitman BS ’62 
 
John C. Flanagan ’63
John C. Flanagan ’63 1963
 
Ann K. Fontaine BA ’63
Ann K. Fontaine BA ’63 1963
 
Van L. Killian BS ’63
Van L. Killian BS ’63 1963
 
Don A. McCarty BS ’63
Don A. McCarty BS ’63 1963
 
Jimmie McGill ’63
Jimmie McGill ’63 1963
 
Samuel N. Ngai BA ʼ63
Samuel N. Ngai BA ʼ63 1963
 
Robert H. Snider BS ’63
Robert H. Snider BS ’63 1963
 
Sharon Lyons Webb BS ’63
Sharon Lyons Webb BS ’63 1963
 
James P. Brown BS ’64, MAT ’77
James P. Brown BS ’64, MAT ’77 1964, 1977
 
Jeffrey B. Cronk BS ’64
Jeffrey B. Cronk BS ’64 1964
 
Sandra Hastings BS ʼ64
Sandra Hastings BS ʼ64 1964
 
Nathan L. Jones BS ’64
Nathan L. Jones BS ’64 1964
 
Marvin G. Kamholz BS ’64
Marvin G. Kamholz BS ’64 1964
 
Kenneth LeDoux ’65
Kenneth LeDoux ’65 
 
Peter G. Mathews ’65
Peter G. Mathews ’65 
 
Roger Clark BA ’66
Roger Clark BA ’66 1966
 
William (Bill) Coggins BA ’66
William (Bill) Coggins BA ’66 1966
 
Dorothy Thomson Dixon BS ’66
Dorothy Thomson Dixon BS ’66 1966
 
Stephen Eichelberger BA ’66
Stephen Eichelberger BA ’66 1966
 
Dorothy Friend BS ’66
Dorothy Friend BS ’66 1966
 
Wilson H. Hulley BS ’66
Wilson H. Hulley BS ’66 1966
 
Michael Kohlhoff BS ’66
Michael Kohlhoff BS ’66 1966
 
Ross Mouer BA ’66
Ross Mouer BA ’66 1966
 
Judy Orem BS ’66
Judy Orem BS ’66 1966
 
Pam Parfitt BA ’66
Pam Parfitt BA ’66 1966
 
Lynne Pickens BA ’66
Lynne Pickens BA ’66 1966
 
Carla Shafer BS ’66
Carla Shafer BS ’66 1966
 
Karen Stevenson BA ’66
Karen Stevenson BA ’66 1966
 
Margaret Trachsel BS ’66, MAT ’73
Margaret Trachsel BS ’66, MAT ’73 1966
 
John Venator BS ’66
John Venator BS ’66 1966
 
Robert “Farley” Buell BS ’67
Robert “Farley” Buell BS ’67 
 
Neva C. Neff BA ’67, MAT ’75
Neva C. Neff BA ’67, MAT ’75 1975
 
Ronald Parrish BA ’67
Ronald Parrish BA ’67 
 
John E. Toevs BS ’67
John E. Toevs BS ’67 
 
Doug Lee BA ’68, JD ’88
Doug Lee BA ’68, JD ’88 1968, 1988
 
Michael K. Lee BS ’68
Michael K. Lee BS ’68 1968
 
Thomas M. Masterson BA ’68
Thomas M. Masterson BA ’68 1968
 
Anne Spencer Caputo BA ’69
Anne Spencer Caputo BA ’69 
 
Keith Cooperrider BA ’69
Keith Cooperrider BA ’69 
 
Ted M. Dorman BA ’69
Ted M. Dorman BA ’69 
 
Nan Forsyth Stewart BA ’69
Nan Forsyth Stewart BA ’69 
 
David Grube BA ’69
David Grube BA ’69 
 
Marcia Weidg Hilton BS ’69
Marcia Weidg Hilton BS ’69 
 
Michael Homan BA ’69
Michael Homan BA ’69 
 
Paula Janz BA ’69
Paula Janz BA ’69 
 
Vicki R. Kreimeyer BA ’69
Vicki R. Kreimeyer BA ’69 
 
Kathleen “Kathy” Lowndes BA ’69
Kathleen “Kathy” Lowndes BA ’69 
 
J. Charles Morrison BA ’69
J. Charles Morrison BA ’69 
 
Laurence Sams BS ’69
Laurence Sams BS ’69 
 
Constance Odell Sams BA ’69
Constance Odell Sams BA ’69 
 
Mike Shiffer BA ’69
Mike Shiffer BA ’69 
 
Eric Van Patten ’69
Eric Van Patten ’69 
 
Doris A. Brooks BS ’70, MAT ’73
Doris A. Brooks BS ’70, MAT ’73 1970
 
Karen Busch BS ’70
Karen Busch BS ’70 1970
 
Dan Cadmus BS ’70
Dan Cadmus BS ’70 1970
 
Rand Dawson BS ’70
Rand Dawson BS ’70 1970
 
Carol Dixon BA ’70
Carol Dixon BA ’70 1970
 
Stephen Dixon BA ’70
Stephen Dixon BA ’70 1970
 
Betsy Ford BS ’70
Betsy Ford BS ’70 1970
 
Anita Grimm BA ’70
Anita Grimm BA ’70 1970
 
Sherry Grove BA ’70
Sherry Grove BA ’70 1970
 
Gary Lee BA ’70
Gary Lee BA ’70 1970
 
Bonnie Lopez-Negrete BA ’70
Bonnie Lopez-Negrete BA ’70 1970
 
Victoria Meier BA ’70, MAT ’93
Victoria Meier BA ’70, MAT ’93 1970, 1993
 
Michael G. Murray BS ’70
Michael G. Murray BS ’70 1970
 
James Richardson BS ’70, JD ’76
James Richardson BS ’70, JD ’76 1970, 1976, law
 
Charles Joseph Wiseman III BS ’70, JD ’73
Charles Joseph Wiseman III BS ’70, JD ’73 1970, law
 
Janet Burgess BA ’71
Janet Burgess BA ’71 1971
 
David Campiche BA ’71
David Campiche BA ’71 1971
 
Katy Crane BS ’71
Katy Crane BS ’71 1971
 
Leslie Culbertson BA ’71
Leslie Culbertson BA ’71 1971
 
Pam Safford Ginter BA ’71
Pam Safford Ginter BA ’71 1971
 
Sandy Weronko Halonen BA ’71
Sandy Weronko Halonen BA ’71 1971
 
Carol Hartmann Iverson BA ’71
Carol Hartmann Iverson BA ’71 1971
 
Cliff Johannsen BS ’71, MEd ’74
Cliff Johannsen BS ’71, MEd ’74 1971, 1974
 
Richard Moore BS ’71
Richard Moore BS ’71 1971
 
Richard Moore BS ’71
Richard Moore BS ’71 1971
 
Thomas H. Nilsen BA ’71
Thomas H. Nilsen BA ’71 1971
 
Betsy Ramsey BS ’71
Betsy Ramsey BS ’71 1971
 
Cathy Ramsey Quackenbush BS ’71
Cathy Ramsey Quackenbush BS ’71 1971
 
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74 1971, 1974, law
 
Beth Case Warters BA ’72
Beth Case Warters BA ’72 
 
Charlotte M Cushman BS ’72
Charlotte M Cushman BS ’72 
 
David E. Heuck BA ’72
David E. Heuck BA ’72 
 
Mary Lindahl Ruhl BA ’72
Mary Lindahl Ruhl BA ’72 
 
Cal Scott BA ’72
Cal Scott BA ’72 
 
John D. Albert BS ’73
John D. Albert BS ’73 
 
Rocky Blumhagen BA ’73
Rocky Blumhagen BA ’73 
 
Robert A. Brooks BS ’73
Robert A. Brooks BS ’73 
 
Beverly Byer BS ’73
Beverly Byer BS ’73 
 
Janet Freeman BA ’73, MAT ’78
Janet Freeman BA ’73, MAT ’78 1978
 
Pamela Nelson-Munson BA ’73
Pamela Nelson-Munson BA ’73 
 
Richard E. Usilton BS ’73
Richard E. Usilton BS ’73 
 
Bill Walker BS ’73
Bill Walker BS ’73 
 
Jeffrey E. Arnold BS ’74
Jeffrey E. Arnold BS ’74 1974
 
Deborah Buckmaster BA ’74
Deborah Buckmaster BA ’74 1974
 
Laurie Stewart DeWitt BA ’74
Laurie Stewart DeWitt BA ’74 1974
 
Maria Hein BA ’74
Maria Hein BA ’74 1974
 
Kermit McCarthy BA ’74
Kermit McCarthy BA ’74 1974
 
Jan Friesen Pierce BA ’74
Jan Friesen Pierce BA ’74 1974
 
Harriet R. Sheets BA ’74
Harriet R. Sheets BA ’74 1974
 
Penny York BS ’74
Penny York BS ’74 1974
 
Jeff Andersen BA ’75
Jeff Andersen BA ’75 1975
 
Thomas C. Bauer ’75
Thomas C. Bauer ’75 
 
Missy Dalgarn BA ’75
Missy Dalgarn BA ’75 1975
 
Mindy Dalgarn BS ’75
Mindy Dalgarn BS ’75 1975
 
Cathy Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87
Cathy Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87 1975, 1983, 1987, law
 
Neal Lemery BS ’75
Neal Lemery BS ’75 1975
 
Niels Marquardt BA ’75
Niels Marquardt BA ’75 1975
 
Linda Lohbeck BA ’75
Linda Lohbeck BA ’75 1975
 
Simon Murray BS ’75
Simon Murray BS ’75 1975
 
Eric Olson BS ’75
Eric Olson BS ’75 1975
 
Sue Sampson BA ’75
Sue Sampson BA ’75 
 
Janet Hall Schempf BA ’75
Janet Hall Schempf BA ’75 1975
 
Primus St. John BS ’75
Primus St. John BS ’75 
 
John A. Taylor BS ’75
John A. Taylor BS ’75 1975
 
Diane Ward BA ’75
Diane Ward BA ’75 1975
 
Linda Austin BA ’76
Linda Austin BA ’76 1976
 
Douglas Neville BS ’76
Douglas Neville BS ’76 1976
 
Theodore Taplin BA ’76
Theodore Taplin BA ’76 1976
 
John Willson BA ʼ76
John Willson BA ʼ76 1976
 
Steven M. Carpenter BA ’77, JD ’91
Steven M. Carpenter BA ’77, JD ’91 1977, 1991
 
Charlotte Glasgo BS ’77
Charlotte Glasgo BS ’77 1977
 
Robin Gulde BS ’77
Robin Gulde BS ’77 
 
Yoko Natori Gulde BS ’77
Yoko Natori Gulde BS ’77 1977
 
John Hainze BS ’77
John Hainze BS ’77 1977
 
David B. Nadal BS ’77
David B. Nadal BS ’77 1977
 
Edward G. Sale BS ʼ77
Edward G. Sale BS ʼ77 1977
 
Verlean Wilson BS ’77
Verlean Wilson BS ’77 1977
 
Julia Duin BA ’78
Julia Duin BA ’78 1978
 
Jeffrey Forbes BA ’78
Jeffrey Forbes BA ’78 1978
 
Anita H. Grinich BA ’78
Anita H. Grinich BA ’78 1978
 
Ronald Marks BS ’78
Ronald Marks BS ’78 1978
 
Toby Padgett BS ’78
Toby Padgett BS ’78 1978
 
Mark Pinder BS ’78
Mark Pinder BS ’78 1978
 
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85 1978, 1985
 
Scot Sellers BS ’78
Scot Sellers BS ’78 1978
 
Lynn E. Blough BA ’79
Lynn E. Blough BA ’79 
 
Phil L. Borngraeber BS ’79
Phil L. Borngraeber BS ’79 
 
Katie Weil Byrnes BA ’79
Katie Weil Byrnes BA ’79 
 
Doug Goldsmith BS ’79
Doug Goldsmith BS ’79 
 
Carla Hernandez BA ’79
Carla Hernandez BA ’79 
 
Steven Hodson BM ’79
Steven Hodson BM ’79 
 
Linda Jackson BS ’79
Linda Jackson BS ’79 
 
Clarice Kralovec BA ’79
Clarice Kralovec BA ’79 
 
Carol Blum Miller BS ’79
Carol Blum Miller BS ’79 
 
Kristie Harley Nestor BS ’79
Kristie Harley Nestor BS ’79 
 
Hadley Robbins BS ’79
Hadley Robbins BS ’79 
 
Curtis Roth BS ’79
Curtis Roth BS ’79 
 
Stacy Rout-Thompson BA ’79
Stacy Rout-Thompson BA ’79 
 
Terri Harris Scribner BS ’79
Terri Harris Scribner BS ’79 
 
Stacy Thompson BA ’79
Stacy Thompson BA ’79 
 
Kim Warren Zeren BA ’79
Kim Warren Zeren BA ’79 
 
Diane Blumenfeld-Schaap BA ’80
Diane Blumenfeld-Schaap BA ’80 1980
 
Jason Heald BS ’80
Jason Heald BS ’80 1980
 
Kathleen Holder BA ’80
Kathleen Holder BA ’80 1980
 
Russell Holder BA ’80
Russell Holder BA ’80 1980
 
Christopher James BA ’80
Christopher James BA ’80 1980
 
Kathryn Smith Root BA ’80, JD ’84
Kathryn Smith Root BA ’80, JD ’84 1980, 1984, law
 
Anita Shelton BA ’80
Anita Shelton BA ’80 1980
 
Diane Bailey BA ’81
Diane Bailey BA ’81 1981
 
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81 1981
 
Craig C. Gibson BM ’81
Craig C. Gibson BM ’81 1981
 
Tani Roberts Girton BA ’81
Tani Roberts Girton BA ’81 1981
 
Kristin Lee BA ’81
Kristin Lee BA ’81 1981
 
Roger Ralston BS ’81
Roger Ralston BS ’81 1981
 
Forrest Reid BS ’81
Forrest Reid BS ’81 1981
 
Sheila Shusterich BM ’81
Sheila Shusterich BM ’81 1981
 
Sarah Supahan BS ’81
Sarah Supahan BS ’81 1981
 
Kim Conyngham BA ’82
Kim Conyngham BA ’82 1982
 
Bruce Gallagher BA ’82
Bruce Gallagher BA ’82 1982
 
Adrienne Inglis BM ’82
Adrienne Inglis BM ’82 1982
 
Susanne Brown Kahler BA ’82
Susanne Brown Kahler BA ’82 1982
 
D Liz Quayle BA ’82
D Liz Quayle BA ’82 1982
 
Leslie Atiyeh BA ’83
Leslie Atiyeh BA ’83 1983
 
Joanne Tzouvalopoulos Beck BA ’83
Joanne Tzouvalopoulos Beck BA ’83 1983
 
Stuart Beck BS ’83
Stuart Beck BS ’83 1983
 
Diana Bonyhadi BA ’83
Diana Bonyhadi BA ’83 1983
 
Jonathan Burton BA ’83
Jonathan Burton BA ’83 1983
 
Catherine Johnson-Ference BA ’83
Catherine Johnson-Ference BA ’83 1983
 
Hjordis Magnusdottir BA ’83
Hjordis Magnusdottir BA ’83 1983
 
Scott McLaughlin BA ’83
Scott McLaughlin BA ’83 1983
 
Mark Peterson BA ’83
Mark Peterson BA ’83 1983
 
Hadi Razavi BS ’83
Hadi Razavi BS ’83 1983
 
Pablo Arizmendi-Kalb BS ’84
Pablo Arizmendi-Kalb BS ’84 1984
 
Jody Christensen BA ’84
Jody Christensen BA ’84 1984
 
Chris Edison BA ’84
Chris Edison BA ’84 1984
 
Glenn Fout BA ’84
Glenn Fout BA ’84 1984
 
Tracii Hickman BA ’84
Tracii Hickman BA ’84 1984
 
Kevin Spencer BS ’84
Kevin Spencer BS ’84 1984
 
Audrey Underdahl ’84
Audrey Underdahl ’84 1984
 
Sheila Walty BA ’84
Sheila Walty BA ’84 1984
 
Michael Wenzel BA ’84
Michael Wenzel BA ’84 1984
 
Kate Ashbey BA ’85
Kate Ashbey BA ’85 1985
 
Loree (Benson) Knight BA ’85
Loree (Benson) Knight BA ’85 1985
 
Charles Bingham BS ’85
Charles Bingham BS ’85 1985
 
Jennifer Busch BA ’85
Jennifer Busch BA ’85 1985
 
Chris Chopyak BA ’85
Chris Chopyak BA ’85 1985
 
Katherine “Katie” Cook BA ’85
Katherine “Katie” Cook BA ’85 1985
 
Thomas Crowder BA ’85
Thomas Crowder BA ’85 1985
 
Ken Dickey BA ’85
Ken Dickey BA ’85 1985
 
Anna Edison BA ’85
Anna Edison BA ’85 1985
 
Karla Fischer BS ’85
Karla Fischer BS ’85 1985
 
Jennifer Hildebran Pollard BA ’85
Jennifer Hildebran Pollard BA ’85 1985
 
Hal Nachtrieb BS ’85
Hal Nachtrieb BS ’85 1985
 
Astrid Furniss Newell BA ’85
Astrid Furniss Newell BA ’85 1985
 
Robert Oakes BA ’85
Robert Oakes BA ’85 1985
 
Mike Sellers BS ’85
Mike Sellers BS ’85 1985
 
Roy Smith BS ’85
Roy Smith BS ’85 1985
 
Jack Alley BS ’86
Jack Alley BS ’86 1986
 
Alan Amling BA ’86
Alan Amling BA ’86 1986
 
Alan Amling BA ’86
Alan Amling BA ’86 1986
 
Carolyn Clark BA ’86
Carolyn Clark BA ’86 1986
 
Diana Larsen BA ’86
Diana Larsen BA ’86 1986
 
Allen O’Bannon BA ’86
Allen O’Bannon BA ’86 1986
 
Kim Riley BA ’86
Kim Riley BA ’86 1986
 
Tawny Schlieski BA ’86
Tawny Schlieski BA ’86 1986
 
Ben Scully BA ’86
Ben Scully BA ’86 1986
 
Stephanie Shaw MA ’86
Stephanie Shaw MA ’86 1986
 
James Wilder Hancock ’86
James Wilder Hancock ’86 1986
 
Bruce Withycombe BA ’86
Bruce Withycombe BA ’86 1986
 
Mark Brody BA ’87
Mark Brody BA ’87 1987
 
Mike Daus BS ’87
Mike Daus BS ’87 1987
 
Beth Calvin Halvorsen BA ’87
Beth Calvin Halvorsen BA ’87 1987
 
Carol L. Jewell BS ’87
Carol L. Jewell BS ’87 1987
 
Charles McNulty BS ’87
Charles McNulty BS ’87 1987
 
Dean Orenstein CAS ’87
Dean Orenstein CAS ’87 1987
 
Leslie Thatcher BA ’87
Leslie Thatcher BA ’87 1987
 
Mary Dakin BA ’88
Mary Dakin BA ’88 1988
 
Sydney Freitas Dickerson BA ’88, MEd ’89
Sydney Freitas Dickerson BA ’88, MEd ’89 1988, 1989
 
Jay Hernandez BA ’88, MAT ’04
Jay Hernandez BA ’88, MAT ’04 1988, 2004
 
Robb Hutson BA ’88
Robb Hutson BA ’88 1988
 
Kristin Jouppe Shipman BA ’88
Kristin Jouppe Shipman BA ’88 1988
 
Deborah Kassner BA ’88
Deborah Kassner BA ’88 1988
 
Teresa Pacelli-Dill BS ’88
Teresa Pacelli-Dill BS ’88 1988
 
Erin Waterman BA ’88
Erin Waterman BA ’88 1988
 
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89 1989
 
Christina Alfandary BA ’89
Christina Alfandary BA ’89 1989
 
Stacey Caldwell BA ’89
Stacey Caldwell BA ’89 1989
 
Carla Cavenago-Salazar BA ’89
Carla Cavenago-Salazar BA ’89 1989
 
Serena Cruz BA ’89
Serena Cruz BA ’89 1989
 
Timothy Daley BS ’89
Timothy Daley BS ’89 
 
Lisa Harper BA ’89
Lisa Harper BA ’89 1989
 
Suzanne R. Lepeintre BA ’89
Suzanne R. Lepeintre BA ’89 1989
 
Scott Pillar BS ’89
Scott Pillar BS ’89 1989
 
Liz Prato BA ’89
Liz Prato BA ’89 1989
 
Jackson Shea BS ’89
Jackson Shea BS ’89 1989
 
Zena BA ’90
Zena BA ’90 1990, 1995
 
Jennifer Kerns BA ’90
Jennifer Kerns BA ’90 1990
 
Suze Mullen-Engbretson BA ’90
Suze Mullen-Engbretson BA ’90 1990
 
Steven M. Pratt BA ’90
Steven M. Pratt BA ’90 1990
 
Cindra Rehman BA ’90
Cindra Rehman BA ’90 1990
 
Richard Rogers BA ’90
Richard Rogers BA ’90 1990
 
Emily Austin BA ’91
Emily Austin BA ’91 1991
 
Wendy Barth BS ’91
Wendy Barth BS ’91 1991
 
Eric Benson BA ’91
Eric Benson BA ’91 1991
 
Bridget Canty BS ’91
Bridget Canty BS ’91 
 
Laura K. Frey BA ’91
Laura K. Frey BA ’91 1991
 
Jeannie Gunter BA ’91
Jeannie Gunter BA ’91 1991
 
Erin-Todd Hansen BA ’91
Erin-Todd Hansen BA ’91 1991
 
Robert Jordshaugen BS ’91
Robert Jordshaugen BS ’91 1991
 
Tarrell Kullaway BA ’91
Tarrell Kullaway BA ’91 1991
 
Chris Mann BS ’91
Chris Mann BS ’91 1991
 
James Monsebroten BA ’91
James Monsebroten BA ’91 1991
 
Wendy Levy Rush BA ’91
Wendy Levy Rush BA ’91 1991
 
Charles Sanderson BA ’91
Charles Sanderson BA ’91 1991
 
Jennifer Seavey BS ’91
Jennifer Seavey BS ’91 1991
 
Scott Spendlove BA ’91
Scott Spendlove BA ’91 1991
 
David Stone BS ’91
David Stone BS ’91 1991
 
Joshua Sutin BA ’91
Joshua Sutin BA ’91 1991
 
Michael Winans BA ’91
Michael Winans BA ’91 1991
 
Dal Yockey BA ’91
Dal Yockey BA ’91 1991
 
Eric Barth BA ’92
Eric Barth BA ’92 1992
 
Adrienne Benson BA ’92
Adrienne Benson BA ’92 1992
 
Don Bohn MPA ’92
Don Bohn MPA ’92 1992
 
Renne Emiko Brock BS ’92
Renne Emiko Brock BS ’92 1992
 
Jennifer Clemente BA ’92
Jennifer Clemente BA ’92 1992
 
Joe Condy BA ’92
Joe Condy BA ’92 1992
 
Craig Coss BS ’92
Craig Coss BS ’92 1992
 
Jennifer Dimas BA ’92
Jennifer Dimas BA ’92 1992
 
Anne Edwards BS ’92
Anne Edwards BS ’92 1992
 
Christopher Foeller BA ’92
Christopher Foeller BA ’92 1992
 
John Griffin BA ’92
John Griffin BA ’92 1992
 
Stephanie McCurdy BA ’92
Stephanie McCurdy BA ’92 1992
 
Michelle McGuire BA ’92
Michelle McGuire BA ’92 1992
 
Mark Edwin Peterson BA ’92
Mark Edwin Peterson BA ’92 1992
 
Beth Anne Pratt BA ’92
Beth Anne Pratt BA ’92 1992
 
Tom Rodhouse BS ’92
Tom Rodhouse BS ’92 1992
 
Samantha Schoech BA ’92
Samantha Schoech BA ’92 1992
 
Dara Singmaster BA ’92
Dara Singmaster BA ’92 1992
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92 1992
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92 1992
 
Selena A. Steinmetz BA ’92
Selena A. Steinmetz BA ’92 1992
 
Mel Toney BA ’92
Mel Toney BA ’92 1992
 
Kirsten Udani BA ’92
Kirsten Udani BA ’92 1982
 
Matt Daly BA ’93
Matt Daly BA ’93 1993
 
John E. Riutta BA ’93
John E. Riutta BA ’93 1993
 
Eric Rorem BS ’93
Eric Rorem BS ’93 1993
 
Dixie Rorem BS ’93
Dixie Rorem BS ’93 1993
 
Dave Schleef BA ’93
Dave Schleef BA ’93 1993
 
Amy Beacom BA ’94
Amy Beacom BA ’94 1994
 
Fawn Bernhardt-Norvell BA ’94
Fawn Bernhardt-Norvell BA ’94 1994
 
Rachel Eppinga BS ’94
Rachel Eppinga BS ’94 1994
 
Sister Susan Rose Francois BA ’94
Sister Susan Rose Francois BA ’94 1994
 
Shelly Harper BA ’94
Shelly Harper BA ’94 1994
 
Shahzeb Jillani BS ’94
Shahzeb Jillani BS ’94 1994
 
Stacey Kim BA ’94
Stacey Kim BA ’94 1994
 
Allison Martin Rhodes BA ’94, JD ’99
Allison Martin Rhodes BA ’94, JD ’99 1994, 1999, law
 
Marla Tacito BS ’94
Marla Tacito BS ’94 1994
 
Robert Wilson BA ’94
Robert Wilson BA ’94 1994
 
Barb Blakeslee MEd ’95
Barb Blakeslee MEd ’95 1995
 
Sol Hill BA ’95
Sol Hill BA ’95 1995
 
Tanja Kaneshiro BS ’95
Tanja Kaneshiro BS ’95 1995
 
Moss Kaplan BA ’95
Moss Kaplan BA ’95 1995
 
Arika Stephan Menzies BA ’95
Arika Stephan Menzies BA ’95 1995
 
Les Perkins BS ’95
Les Perkins BS ’95 1995
 
Tobin J. Zerba CAS ’94
Tobin J. Zerba CAS ’94 1995
 
Kate Bowen Smith BS ’96
Kate Bowen Smith BS ’96 1996
 
alexei dolgoff BS ’96
alexei dolgoff BS ’96 1996
 
Andrea Fiorillo BA ’96
Andrea Fiorillo BA ’96 1996
 
Emily Thomas ’96
Emily Thomas ’96 1996
 
Robyn Bipes-Timm BA ’97
Robyn Bipes-Timm BA ’97 1997
 
Darren Drabek BA ’97
Darren Drabek BA ’97 1997
 
Kamla Hurst BA ’97
Kamla Hurst BA ’97 1997
 
Daniel Mains BS ’97
Daniel Mains BS ’97 1997
 
Naomi Pomeroy BA ’97
Naomi Pomeroy BA ’97 
 
Jorge Sega BA ’97
Jorge Sega BA ’97 1997
 
Sara Smith BA ’97
Sara Smith BA ’97 1997
 
Nathan Steele BA ’97
Nathan Steele BA ’97 1997
 
Nina Storm BA ’97
Nina Storm BA ’97 1997
 
Steve Tammelleo BS ’97
Steve Tammelleo BS ’97 1997
 
Toshinobu Toyama BA ’97
Toshinobu Toyama BA ’97 1997
 
Julianna Nelson Vermeys BA ’97, MA ’06
Julianna Nelson Vermeys BA ’97, MA ’06 1997, 2006
 
Jon Weigand BA ’97
Jon Weigand BA ’97 1997
 
Susan Zimlich BS ’97
Susan Zimlich BS ’97 1997
 
Andrew Beckham BA ’98, MAT ’01
Andrew Beckham BA ’98, MAT ’01 1998, 2001
 
Erin Black BA ’98
Erin Black BA ’98 1998
 
Anne Margeson Carlson BA ’98
Anne Margeson Carlson BA ’98 1998
 
Bonnie Tompkins Crawford BA ’98
Bonnie Tompkins Crawford BA ’98 1998
 
Jen Cyphers BA ’98
Jen Cyphers BA ’98 1998
 
Tanya Dumas BA ’98
Tanya Dumas BA ’98 1998
 
Andrew Franklin BA ’98
Andrew Franklin BA ’98 1998
 
Lisa Gerlits BA ’98
Lisa Gerlits BA ’98 1998
 
Molly McAllister BA ’98
Molly McAllister BA ’98 1998
 
Nedra Rezinas BA ’98
Nedra Rezinas BA ’98 1998
 
Jason Rodgers BA ’98
Jason Rodgers BA ’98 1998
 
Suzanne Liberman Saito BA ’98
Suzanne Liberman Saito BA ’98 1998
 
Rosanne Scott BA ’98
Rosanne Scott BA ’98 1998
 
Justin Sternberg BA ’98
Justin Sternberg BA ’98 1998
 
Katy Davidson BA ’99
Katy Davidson BA ’99 1999
 
Nathan Fey BA ’99
Nathan Fey BA ’99 1999
 
Kristin Flickinger BA ’99
Kristin Flickinger BA ’99 1999
 
Kristin Gasteazoro BA ’99
Kristin Gasteazoro BA ’99 1999
 
Chance M. Gilford BA ’99
Chance M. Gilford BA ’99 1999
 
Heather Dittmore Kalowsky BA ’99
Heather Dittmore Kalowsky BA ’99 1999
 
Alanna Miel BA ’99
Alanna Miel BA ’99 1999
 
Nicole Miranda BA ’99
Nicole Miranda BA ’99 1999
 
Jason Rosenblatt BA ’99
Jason Rosenblatt BA ’99 1999
 
Adam A. Smith BA ’99
Adam A. Smith BA ’99 1999
 
Lora Lyn Worden BA ’99
Lora Lyn Worden BA ’99 1999
 
Carrie Wynkoop BA ’99
Carrie Wynkoop BA ’99 1999
 
Laresa Beck BA ’00
Laresa Beck BA ’00 
 
Emily L. (Payne) Davis BA ’00, MAT ’02
Emily L. (Payne) Davis BA ’00, MAT ’02 2000, 2002
 
Shaen Germain BA ’00
Shaen Germain BA ’00 2000
 
Arusi Loprinzi BA ’00
Arusi Loprinzi BA ’00 2000
 
Tim Revett BA ’00
Tim Revett BA ’00 2000
 
Carrie Ridgway BA ’00
Carrie Ridgway BA ’00 2000
 
Jeremy Skinner BA ’00
Jeremy Skinner BA ’00 2000
 
Jake Thomas BA ’00
Jake Thomas BA ’00 2000
 
Jeffrey Woodcox BA ’00, JD ’06
Jeffrey Woodcox BA ’00, JD ’06 2000, 2006
 
Sione Aeschliman BA ’01
Sione Aeschliman BA ’01 2001
 
Bethany Dengler-Germain BA ’01
Bethany Dengler-Germain BA ’01 2001
 
Adam Dixon BA ’01
Adam Dixon BA ’01 2001
 
Lucas Jackson BA ’01
Lucas Jackson BA ’01 2001
 
Khanh Pham BA ’01
Khanh Pham BA ’01 2001
 
Adam Wiedmann BA ’01
Adam Wiedmann BA ’01 2001
 
Lisa Blee BA ’02
Lisa Blee BA ’02 2002
 
Andrew Somers Cody BA ’02
Andrew Somers Cody BA ’02 2002
 
Valisa Higman BA ’02
Valisa Higman BA ’02 2002
 
Morgan Madison BA ’02
Morgan Madison BA ’02 2002
 
Kimo Nelson BA ’02
Kimo Nelson BA ’02 2002
 
Sam Perkins BA ’02
Sam Perkins BA ’02 2002
 
Neil Weare BA ’02
Neil Weare BA ’02 2002
 
Marjorie Bell BA ’03
Marjorie Bell BA ’03 2002
 
Chris Butts BA ’03
Chris Butts BA ’03 2003
 
Emilia Carley-Roe Brasier BA ’03
Emilia Carley-Roe Brasier BA ’03 2003
 
John Gardner BA ’03
John Gardner BA ’03 2003
 
Tracy Harris Sanders BA ’03
Tracy Harris Sanders BA ’03 2003
 
Gaea Haymaker BA ’03
Gaea Haymaker BA ’03 2003
 
Myah Moore Irick BA ’03
Myah Moore Irick BA ’03 2003
 
Daniel Knox BA ’03
Daniel Knox BA ’03 2003
 
Liz Larter BA ’03
Liz Larter BA ’03 2003
 
Amelia Nestler BA ’03
Amelia Nestler BA ’03 2003
 
Christopher Phan BA ’03
Christopher Phan BA ’03 2003
 
Sarah Phan-Budd BA ’03
Sarah Phan-Budd BA ’03 2003
 
Annie Thomas BA ’03
Annie Thomas BA ’03 2003
 
Usman Ally BA ’04
Usman Ally BA ’04 2004
 
Blake Androff BA ’04
Blake Androff BA ’04 2004
 
Catie O’Keefe Dargue BA ’04
Catie O’Keefe Dargue BA ’04 2004
 
Anisa Goforth BA ’04
Anisa Goforth BA ’04 2004
 
Deva Gatica Temple BA ’04
Deva Gatica Temple BA ’04 2004
 
Melissa Thaw BA ’04
Melissa Thaw BA ’04 2004
 
Diana Wiener Rosengard BA ’04, JD ’09
Diana Wiener Rosengard BA ’04, JD ’09 2004, 2009
 
Michele Anderson BA ’05
Michele Anderson BA ’05 2005
 
Sharl Azar BA ’05
Sharl Azar BA ’05 2005
 
Miya Barnett BA ’05
Miya Barnett BA ’05 2005
 
Alex Chapin BA ’05
Alex Chapin BA ’05 2005
 
Mac Glovinsky BA ’05
Mac Glovinsky BA ’05 2005
 
Nate Jones BA ’05
Nate Jones BA ’05 2005
 
Caitlin Murphy Nash ’05
Caitlin Murphy Nash ’05 2008, 2010
 
Nick Richey BA ’05
Nick Richey BA ’05 2005
 
Meghan Sinnott BA ’05
Meghan Sinnott BA ’05 2005
 
James Atkin BA ’06
James Atkin BA ’06 2006
 
Alyssa Babin BA ’06
Alyssa Babin BA ’06 
 
Craig Beebe BA ’06
Craig Beebe BA ’06 2006
 
Maggee Bond BA ’06
Maggee Bond BA ’06 2006
 
Shannon Brady BA ’06
Shannon Brady BA ’06 2006
 
Anna Brones BA ’06
Anna Brones BA ’06 2006
 
Abigail Conley MA ’06
Abigail Conley MA ’06 2006
 
Laura Content BA ’06
Laura Content BA ’06 2006
 
Katie Cooley BA ’06
Katie Cooley BA ’06 2006
 
Aimee Craig BA ’06
Aimee Craig BA ’06 2006
 
Beverley Dancy BA ’06
Beverley Dancy BA ’06 2006
 
Ryan Essman BA ’06
Ryan Essman BA ’06 2006
 
Laurel Glasmire BA ’06
Laurel Glasmire BA ’06 2006
 
Laura Herberg BA ’06
Laura Herberg BA ’06 2006
 
Isaac Kaplan-Woolner BA ’06
Isaac Kaplan-Woolner BA ’06 2006
 
Nicole Kaupp BA ’06
Nicole Kaupp BA ’06 2006
 
Laurel Nakanishi BA ’06
Laurel Nakanishi BA ’06 2006
 
Pondie Nicholson Taylor BA ’06
Pondie Nicholson Taylor BA ’06 2006
 
Sara Porterfield BA ’06
Sara Porterfield BA ’06 2006
 
Allison Spector BA ’06
Allison Spector BA ’06 2006
 
Rhett Tatum BA ’06
Rhett Tatum BA ’06 2006
 
Anne van Gessel BA ’06
Anne van Gessel BA ’06 2006
 
Molly Young BA ’06
Molly Young BA ’06 2006
 
Andrew Barnes BA ’07
Andrew Barnes BA ’07 2007
 
Dylan Beamer BA ’07
Dylan Beamer BA ’07 2007
 
Steve Brennan ’07
Steve Brennan ’07 2007
 
Andrew Conner BA ’07
Andrew Conner BA ’07 2007
 
Erin Conner BA ’07
Erin Conner BA ’07 2007
 
Devon Downeysmith BA ’07
Devon Downeysmith BA ’07 2007
 
Ben Elkind BA ’07
Ben Elkind BA ’07 2007
 
Craig Gilden BA ’07
Craig Gilden BA ’07 2007
 
Alexander Harwood-Karlik BA ’07
Alexander Harwood-Karlik BA ’07 2007
 
Chelsea Heveran BA ’07
Chelsea Heveran BA ’07 2007
 
Andrew Kumpuris BA ’07
Andrew Kumpuris BA ’07 2007
 
Jay LaVoie BA ’07
Jay LaVoie BA ’07 2007
 
Jason Marrone BA ’07
Jason Marrone BA ’07 2007
 
Matt Masciocchi BA ’07
Matt Masciocchi BA ’07 2007
 
Jarrod McCann BA ’07
Jarrod McCann BA ’07 2007
 
Jennifer Newtson-Schick BA ’07
Jennifer Newtson-Schick BA ’07 2007
 
Cailin O’Brien-Feeney BA ’07
Cailin O’Brien-Feeney BA ’07 2007
 
Jennifer Phillips-Vanderberg BA ’07
Jennifer Phillips-Vanderberg BA ’07 2007
 
Averell Schmidt BA ’07
Averell Schmidt BA ’07 2007
 
Claire Smallwood BA ’07
Claire Smallwood BA ’07 2007
 
Jocelyn Stokes BA ’07
Jocelyn Stokes BA ’07 2007
 
Erica Thompson BA ’07
Erica Thompson BA ’07 2007
 
Austin Watson BA ’07
Austin Watson BA ’07 2007
 
Dan West BA ’07
Dan West BA ’07 2007
 
Amber Wiesenfeld BA ’07
Amber Wiesenfeld BA ’07 2007
 
Eric Atcheson BA ’08
Eric Atcheson BA ’08 2008
 
Chris Bailey BA ’08
Chris Bailey BA ’08 2008
 
Amy Baugher BA ’08
Amy Baugher BA ’08 2008
 
Stephanie Beechem BA ’08
Stephanie Beechem BA ’08 2008
 
Nick Bjork BA ’08
Nick Bjork BA ’08 2008
 
Amber Case BA ’08
Amber Case BA ’08 2008
 
Rafael Cuevas BA ’08
Rafael Cuevas BA ’08 2008
 
Jason Korff BA ’08
Jason Korff BA ’08 2008
 
Rosalie Moffett BA ’08
Rosalie Moffett BA ’08 2008
 
Matthew Nelson BA ’08
Matthew Nelson BA ’08 2008
 
Sam Stigler BA ’08
Sam Stigler BA ’08 2008
 
Whitney Tawney BA ’08
Whitney Tawney BA ’08 2008
 
Corey Van Landingham BA ’08
Corey Van Landingham BA ’08 2008
 
Timur Baiguzhinov ’09
Timur Baiguzhinov ’09 2009
 
Rachael Berg BA ’09
Rachael Berg BA ’09 2009
 
David Berman BA ’09
David Berman BA ’09 2009
 
Mary Bodine BA ’09, JD ’13
Mary Bodine BA ’09, JD ’13 2009, 2013
 
Kimberly Fanshier BA ’09
Kimberly Fanshier BA ’09 2009
 
Sarit Gluz BA ’09
Sarit Gluz BA ’09 2009
 
Alex Hackbarth BA ’09
Alex Hackbarth BA ’09 2009
 
Alex Harsha BA ’09
Alex Harsha BA ’09 2009
 
Prachi Jha BA ’09
Prachi Jha BA ’09 2009
 
David Martin MA ’09
David Martin MA ’09 2009
 
Mary Davis McKay BA ’09
Mary Davis McKay BA ’09 2009
 
Sonja Myklebust BA ʼ09
Sonja Myklebust BA ʼ09 2009
 
Laura Preston BA ’09
Laura Preston BA ’09 2009
 
Peter Seilheimer BA ’09
Peter Seilheimer BA ’09 2009
 
Aleta Storch BA ’09
Aleta Storch BA ’09 2009
 
Ari Turrentine BA ’09
Ari Turrentine BA ’09 2009
 
Thomas Youmans BA ’09
Thomas Youmans BA ’09 2009
 
Jahsie Ault BA ’10
Jahsie Ault BA ’10 2010
 
Lauren Bowden BA ’10
Lauren Bowden BA ’10 2010
 
Lauren Brown BA ’10
Lauren Brown BA ’10 2010, 2018
 
Rebecca Cloud BA ’10
Rebecca Cloud BA ’10 2010
 
Kirsten Fix BA ’10, MA ’17
Kirsten Fix BA ’10, MA ’17 2010, 2017
 
Haben Girma BA ’10
Haben Girma BA ’10 2010
 
Emily Gregory BA ’10
Emily Gregory BA ’10 2010
 
Sander Gusinow BA ’10
Sander Gusinow BA ’10 2010
 
Liz Holliday BA ’10
Liz Holliday BA ’10 2010
 
Niccolo Jose BA ’10
Niccolo Jose BA ’10 2010
 
Greg Karnes BA ’10
Greg Karnes BA ’10 2010
 
Zach Kearl BA ’10
Zach Kearl BA ’10 2010
 
Zach Kearl BA ’10
Zach Kearl BA ’10 2010
 
Madison Kyger BA ’10
Madison Kyger BA ’10 2010
 
Marie Lafortune BA ’10
Marie Lafortune BA ’10 2010
 
Zeb Larson BA ’10
Zeb Larson BA ’10 2010
 
Matt Lundeberg BA ’10
Matt Lundeberg BA ’10 2010
 
Anne McHugh BA ’10
Anne McHugh BA ’10 2010
 
Maria Morrisson Copolillo BA ’10
Maria Morrisson Copolillo BA ’10 2010
 
Ashley Moss BA ’10
Ashley Moss BA ’10 2010
 
Jessica Mullins BA ’10
Jessica Mullins BA ’10 2010
 
Louis Prahl BA ’10
Louis Prahl BA ’10 2010
 
Alex Ramirez de Cruz BA ’10
Alex Ramirez de Cruz BA ’10 2010
 
Patricia Robus BA ’10
Patricia Robus BA ’10 2010
 
Maile Speakman BA ’10
Maile Speakman BA ’10 2010
 
Ethan Stone BA ’10
Ethan Stone BA ’10 2010
 
Terra Thorndike BA ’10
Terra Thorndike BA ’10 2010
 
Hannah Tierney BA ’10
Hannah Tierney BA ’10 2010
 
Stephanie Witkowski BA ’10
Stephanie Witkowski BA ’10 2010
 
L-E Baldwin BA ’11
L-E Baldwin BA ’11 2011
 
Maren Corbly BA ’11
Maren Corbly BA ’11 2011
 
Rachel Erickson BA ’11
Rachel Erickson BA ’11 2001
 
Annie Fassler BA ’11
Annie Fassler BA ’11 2011
 
Pamela Garman BA ’11
Pamela Garman BA ’11 2011
 
Jonah Geil-Neufeld BA ’11
Jonah Geil-Neufeld BA ’11 
 
Christina Greever BA ’11
Christina Greever BA ’11 2011
 
Kiran Herbert BA ’11
Kiran Herbert BA ’11 2011
 
Walt J. BA ’11
Walt J. BA ’11 2011
 
David Kroman BA ’11
David Kroman BA ’11 2011
 
Ben Larsen BA ’11
Ben Larsen BA ’11 2011
 
Richie LeDonne Lenne BA ’11
Richie LeDonne Lenne BA ’11 2011
 
Jessica Lodal BA ’11
Jessica Lodal BA ’11 2011
 
Rhea Manley BA ’11
Rhea Manley BA ’11 2011
 
Benjamin Manne BA ’11
Benjamin Manne BA ’11 2011
 
Tessa Marzulla BA ’11
Tessa Marzulla BA ’11 2011
 
Kate Myers BA ’11
Kate Myers BA ’11 2011
 
Katherine Paul BA ’11
Katherine Paul BA ’11 2011
 
Carolyn Pursinger BA ’11
Carolyn Pursinger BA ’11 2011
 
Jennifer Schildmeyer BA ’11
Jennifer Schildmeyer BA ’11 2011
 
Mariah Shields BA ’11
Mariah Shields BA ’11 2011
 
Katherine Shores BA ’11
Katherine Shores BA ’11 2011
 
Hannah Somhegyi BA ’11
Hannah Somhegyi BA ’11 2011
 
Kai Watts BA ’11
Kai Watts BA ’11 2011
 
Meryl Wisner BA ’11
Meryl Wisner BA ’11 2011
 
Nora Apter BA ’12
Nora Apter BA ’12 2012
 
Karl Berger BA ’12
Karl Berger BA ’12 2012
 
Jacob Brennan BA ’12
Jacob Brennan BA ’12 2012
 
Barra Brown BA ’12
Barra Brown BA ’12 2012
 
Kemiyondo Coutinho BA ’12
Kemiyondo Coutinho BA ’12 2012
 
Jared Delahaye BA ’12
Jared Delahaye BA ’12 2012
 
Serena (Ancheta) Frisina BA ’12
Serena (Ancheta) Frisina BA ’12 2012
 
Erin Gravley BA ’12
Erin Gravley BA ’12 2012
 
Sean Inoue BA ’12
Sean Inoue BA ’12 2012
 
Heather Kitada Smalley BA ’12
Heather Kitada Smalley BA ’12 2012
 
Madeline Noland (Wielgus) BA ’12
Madeline Noland (Wielgus) BA ’12 2012
 
Megan Percell BA ’12
Megan Percell BA ’12 2012
 
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13 2012, 2013
 
Branden Pursinger BA ’12
Branden Pursinger BA ’12 2012
 
Jordan Buysse BA ’13
Jordan Buysse BA ’13 2013
 
Nate Cohen BA ’13
Nate Cohen BA ’13 2013
 
Hannah Cooper BA ’13
Hannah Cooper BA ’13 2013
 
Clare Eisenberg BA ’13
Clare Eisenberg BA ’13 2013
 
Andrew Frisina BA ’13
Andrew Frisina BA ’13 2013
 
Julia Huggins BA ’13
Julia Huggins BA ’13 2013
 
Eline Leemans Lenne BA ’13
Eline Leemans Lenne BA ’13 2013
 
Alexa Moore BA ’13
Alexa Moore BA ’13 2013
 
Dexter Pearce BA ’13
Dexter Pearce BA ’13 2013
 
Emma Redfoot BA ’13
Emma Redfoot BA ’13 2013
 
Lauren Reiterman BA ’13
Lauren Reiterman BA ’13 2013
 
Dominique Shannon BA ’13
Dominique Shannon BA ’13 2013
 
Darya Watnick BA ’13
Darya Watnick BA ’13 2013
 
Kathleen Burckhardt BA ’14
Kathleen Burckhardt BA ’14 2014
 
Sarah Clement BA ’14
Sarah Clement BA ’14 2014
 
Juliana DePietro BA ’14
Juliana DePietro BA ’14 2014
 
Asraa Jaber BA ’14, MA ’16
Asraa Jaber BA ’14, MA ’16 2014, 2016
 
Sam Lehman BA ’14
Sam Lehman BA ’14 2014
 
Micah Leinbach BA ’14
Micah Leinbach BA ’14 2014
 
Nik Mahapatra BA ’14
Nik Mahapatra BA ’14 2014
 
Nathan Romine BA ’14
Nathan Romine BA ’14 2014
 
Sarra Wynn BA ’14
Sarra Wynn BA ’14 2014
 
William Aime BA ’15
William Aime BA ’15 2015
 
Mackenzie Batali BA ’15
Mackenzie Batali BA ’15 2015
 
Ian Blair BA ’15
Ian Blair BA ’15 2015
 
Siri DeMarche BA ’15
Siri DeMarche BA ’15 2015
 
Marisol Jenkins BA ’15
Marisol Jenkins BA ’15 2015
 
David Jenkins BA ’15
David Jenkins BA ’15 2015
 
Cedar Teionie’táthe Jocks BA ’15
Cedar Teionie’táthe Jocks BA ’15 2015
 
Lucy Lurie BA ’15
Lucy Lurie BA ’15 2015
 
Megan McCaffrey BA ’15
Megan McCaffrey BA ’15 2015
 
Anna McClain BA ’15
Anna McClain BA ’15 2015
 
Loren Naldoza BA ’15
Loren Naldoza BA ’15 2015
 
Amy Miyako BA ’15
Amy Miyako BA ’15 2015
 
Mason Wordell BA ’15
Mason Wordell BA ’15 2015
 
Caleb Diehl BA ’16
Caleb Diehl BA ’16 2016
 
Greg Geraldo BA ’16
Greg Geraldo BA ’16 2016
 
Alexa Jakusovszky BA ’16
Alexa Jakusovszky BA ’16 2016
 
Jessye Lavine BA ’16
Jessye Lavine BA ’16 2016
 
Trevor Sargent BA ’16
Trevor Sargent BA ’16 2016
 
Jacob Weiss BA ’16
Jacob Weiss BA ’16 2016
 
Carl Appleton BA ’17
Carl Appleton BA ’17 2017
 
Erin R. Carlson BA ’17
Erin R. Carlson BA ’17 2017
 
Erick P. Christopherson BA ’17
Erick P. Christopherson BA ’17 2017
 
Andrea Dean BA ’17
Andrea Dean BA ’17 2017
 
Caroline Gray BA ’17
Caroline Gray BA ’17 2017
 
Emma Grillo BA ’17
Emma Grillo BA ’17 2017
 
Jessica Meyerzon BA ’17
Jessica Meyerzon BA ’17 2017
 
Shay Myerson BA ’17
Shay Myerson BA ’17 2017
 
Renee Allums-D’Espyne BA ’18
Renee Allums-D’Espyne BA ’18 2018
 
Lindsey Clark BA ’18
Lindsey Clark BA ’18 2018
 
Emily Cornett BA ’18
Emily Cornett BA ’18 2018
 
Lani Felicitas BA ’18
Lani Felicitas BA ’18 2018
 
Makayela Johnson BA ’18
Makayela Johnson BA ’18 2018
 
Markel Leonard BA ’18
Markel Leonard BA ’18 2018
 
Arpana Nautiyal BA ’18
Arpana Nautiyal BA ’18 2018
 
Nina Oishi BA ’18
Nina Oishi BA ’18 2018
 
Thor Retzlaff BA ’18
Thor Retzlaff BA ’18 2018
 
Eric Sauer BA ’18
Eric Sauer BA ’18 2018
 
Harrison Smith BA ’18
Harrison Smith BA ’18 2018
 
Kate Smock BA ’18
Kate Smock BA ’18 2018
 
Jackson Thein BA ’18
Jackson Thein BA ’18 2018
 
Shelby Ziccardi BA ’18
Shelby Ziccardi BA ’18 2018
 
Cyan Cowap BA ’19
Cyan Cowap BA ’19 
 
Jemma Goddard BA ’19
Jemma Goddard BA ’19 
 
Grace Hennessey McMickens BA ’19
Grace Hennessey McMickens BA ’19 
 
Ariel Moyal BA ’19
Ariel Moyal BA ’19 
 
Sam Peers Nitzberg BA ’19
Sam Peers Nitzberg BA ’19 
 
Mila Wolpert BA ’19
Mila Wolpert BA ’19 
 
Cole Harris BA ’20
Cole Harris BA ’20